Winter 2023

Buddy Daddies

P.A. Works
12 bölümler · TV Devam Ediyor Buddy Daddies
8.17

İki profesyonel kiralık katil şimdiye kadarki en büyük görevlerine hazırlanıyor: bir çocuğun bakımını üstlenmek!

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko 2nd Season

Maho Film
12 bölümler · TV Devam Ediyor By the Grace of the Gods 2, The man picked up by the gods 2nd Season, Kamihiro 2nd Season, Kamitachi ni Hirowareta Otoko 2nd Season, 神達に拾われた男
6.77

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko’nun 2. Sezonu.

Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Liber, Zero-G
12 bölümler · TV Devam Ediyor The Ice Guy and His Cool Female Colleague, 氷属性男子とクールな同僚女子
7.34

Doğaüstü güçlere sahip bir ofis çalışanı olan Himuro, ne zaman bu güçlerini kullansa bilinçsizce zavallı iş arkadaşlarını Kuzey Kutbuna yaklaştırıyor. Tabii bu buz gibi güçlerinin aksine, samimi ve nazik bir karaktere sahiptir. Çiçekleri ve kedileri de çok sever ama ikisine de pek yaklaşamaz.rnrnHimuro’nun bu sıra dışı sorunlarına basit çözümler bulan sakin tavırlı meslektaşı Fuyutsuki’ye karşı zaafı vardır. Ne zaman Fuyutsuki onun için bir şey yapsa, Himuro’nun duyguları kalbinde cereyan eder ve ofis içinde neden olduğu şiddetli kar fırtınasını fark edemez. Karlı duygu fırtınaları sayesinde ise Himuro’nun hisleri, Fuyutsuki dışında ofisteki herkes tarafından anlaşılır. Fuyutsuki’ye karşı muazzam bir hayranlık ve arzuyla dolup taşan Himuro, onun kalbini kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

NieR:Automata Ver1.1a

A-1 Pictures
? bölümler · TV Devam Ediyor NieR:Automata Ver1.1a
7.41

Yıl 5012, oldukça uzak bir gelecek. Dünya’nın Uzaylılar ve yarattıkları Makine Yaşam Formları tarafından ani istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Ay’a sığınan insanlardan hayatta kalanlar, Dünya’yı yeniden ele geçirmek için android askerleri kullanarak bir karşı saldırı düzenlediler. Ancak, Makine Yaşam Formları sonsuz bir şekilde çoğalmaya devam ettikçe savaş çıkmaza girer. Buna karşılık, insanlık nihai bir silah olarak yeni bir android asker birimi konuşlandırır: YoRHa. Dünya’ya yeni gönderilen 2B adlı android halihazırda Dünya’da bulunan 9S’e katılır ve görevleri sırasında sayısız gizemli fenomenle karşılaşırlar.

Ooyukiumi no Kaina

Polygon Pictures
11 bölümler · TV Devam Ediyor Kaina of the Great Snow Sea, 大雪海のカイナ
6.67

Dünya, sonsuz ve sürekli genişleyen kardan bir kütleyle kaplanmıştır. İnsanlar ya yüzeydeki devasa ağaçların köklerinin etrafına toplanmış ya da gezegenin atmosferini çevreleyen kubbenin üzerinde hayatlarını sürdürmektedirler. Kubbede yaşayan Kaina ile yüzeyden gelen Ririha’nın tesadüfen karşılaşması, dünyanın kaderini değiştirecek olaylar zincirini başlatır.

Revenger

Ajia-do
12 bölümler · TV Devam Ediyor REVENGER (リベンジャー)
6.68

Satsuma adındaki büyük samuray klanına yapılan hain saldırıyı araştıran tecrübeli suikastçı Usui Yuen, bu saldırı sonrasında hayata tutunan Kurima Raizo ile rastlaşır. Bu ikili, gerçekleşen ölümlerin ardında yatan asıl meselenin çok daha farklı bir husus olduğunu fark eder. Meselenin özünü indikçe olaylar gelişir ve yeni bir hayatta kalma mücadelesi başlar.

Shin Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Hotline
12 bölümler · TV Devam Ediyor The Fruit of Evolution: Before I Knew It, My Life Had It Made Season 2, Shinka no Mi 2nd Season, 真・進化の実~知らないうちに勝ち組人生~
5.38

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei anime’sinin 2. Sezonu.