Winter 2021

5-toubun no Hanayome ∬

Bibury Animation Studios
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Quintessential Quintuplets 2, Gotoubun no Hanayome 2nd Season, The Five Wedded Brides 2nd Season, 5-toubun no Hanayome 2nd Season, The Quintessential Quintuplets 2nd Season, 五等分の花嫁∬
8.08

Fuutarou Uesugi, bir gün zengin transfer öğrencisi Itsuki Nakano ile tanışan fakir, asosyal bir öğrencidir. Uesugi, zengin kız öğrenciye özel ders verecektir ve bu sırada diğer dört kız ile de tanışmaya başlar. 5-toubun no Hanayome’nin 2. sezonudur.

Dr. Stone: Stone Wars

TMS Entertainment
11 bölümler · TV Tamamlanmış Dr. Stone 2nd Season, Dr. Stone Second Season, ドクターストーン STONE WARS
8.17

Dr. Stone’nin 2. sezonudur

Horimiya

CloverWorks
13 bölümler · TV Tamamlanmış Horimiya, Hori-san and Miyamura-kun, ホリミヤ
8.20

Okulda sevecenliği ve akademik başarılarıyla bilinen liseli Kyouko Hori, aslında gizli bir yanını saklıyor. Hori’nin ailesi sık sık iş nedeniyle evden uzaktayken, onun küçük erkek kardeşine bakması ve ev işlerini yapmak zorunda oluşu okulda sosyalleşmesine engel oluyor.rnrnO esnada, Izumi Miyamura ise üzerinde kara bulutlar dolaşan gözlüklü bir otaku olarak biliniyor. Fakat aslında ders çalışma becerisi olmayan nazik bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca uzun saçlarının ardında sakladığı dokuz piercingi ve sırtında ve sol omzunda da bir dövmesi vardır.rnrnTamamıyla şans eseri olarak, Hori ve Miyamura okul dışında karşılaşırlar. Görünen o ki bu iki zıt kutup arkadaş olurlar ve kimseye göstermedikleri yanlarını paylaşırlar.

Jaku-Chara Tomozaki-kun

Project No.9
12 bölümler · TV Tamamlanmış Bottom-Tier Character Tomozaki, Jakusha Character Tomozaki-kun, The Low Tier Character "Tomozaki-kun", 弱キャラ友崎くん
7.12

Tomozaki, Japonya’daki en iyi oyunculardan biridir ve ona göre, gerçek hayat en kötü oyunlardan biridir. Başarı için kesin kurallar yok, korkunç derecede dengeli ve hiçbir şey mantıklı değil. Ama sonra onun kadar iyi olan bir oyuncuyla tanışır ve ona başkalarından yararlanmayı öğretmeyi teklif eder…

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

TNK
12 bölümler · TV Tamamlanmış Redo of Healer, Kaiyari, 回復術士のやり直し
6.34

“Şifa büyücüleri kendi başına savaşamaz.” Keare, herkesin bildiği bu bilgi tarafından kısıtlandırıldı ve diğerleri tarafından defalarca istismara uğradı. Bir gün, şifa büyüsünün ötesinde yatan şeyi fark etti ve şifa büyücüsünün en güçlü sınıf olduğuna ikna oldu. Fakat bu potansiyeli fark ettiği zamana kadar, her şeyden mahrum edildi. Bu yüzden, dört yıl geri gitmek için dünyanın kendisine şifa büyüsü kullandı, her şeyi yeniden yapmaya karar vererek. Bu, eski hayatından bilgileri ve şifa büyüsünü kullanarak en güçlü olan bir şifa büyücüsünün, kahramanca hikayesidir.

Kumo desu ga, Nani ka?

Millepensee
24 bölümler · TV Tamamlanmış So I'm a Spider, So What?, 蜘蛛ですが、なにか?
7.45

Kahraman ve Şeytan Kralı’nın birbirine karşı koymaya devam ettiği dünya. Kahraman’dan ve Şeytan Kralı’ndan çıkan muazzam büyü, dünyaların üzerinden geçti ve malum bir lisenin sınıfında patladı.rnrnPatlamada ölen öğrenciler başka bir dünyada reenkarne oldu. Sınıftaki en kötü itibara sahip ana karakter, bir örümcek olarak reenkarne oldu. Yine de güçlü iradesiyle, mevcut duruma çabucak adapte oldu.rnrnBu, örümceğe dönüşen ve hayatta kalmak için elinden geleni yapan bir kızın hikayesidir.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Studio Bind
11 bölümler · TV Tamamlanmış Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World, 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
8.37

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hala bir otaku ruhu taşımaktadır.

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon

Okuruto Noboru
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Special training in the Secret Dungeon, 俺だけ入れる隠しダンジョン
6.30

Noir, küçük bir soylunun oğlu ve adına dair bir iş teklifi dışında çok az şeye sahip—ki bu daha ilk gününe bile başlayamadan iptal oldu. Yine de nadir görülen bir özelliğe sahip: Yeteneği kullanmak ona korkunç baş ağrısı verse de, büyük bir bilgeye danışabiliyor! Geleceğinin ne getireceğini bilmemekle birlikte, nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda bir iki tavsiye almak için bilgeye danışır. Bilge ise Noir’i içi nadir canavarlar ve büyülü eşyalarla dolup taşan gizli bir zindan’a yönlendirir. Kaderini değiştirecek kadar güçlü olana dek, Noir burada antrenman yapacak, deneyim ve zenginlik kazanacak.

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari

LIDENFILMS
12 bölümler · TV Tamamlanmış Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town?, Last Dungeon Boonies Kid, たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語
6.34

Yetiştiği köydeki insanların onu güçsüz görmesine rağmen, Lloyd her zaman gıpta ettiği başkentteki ”gerçek güç”ü keşfetmenin hayallerini kuran çömez bir maceracıdır. Hikaye, köyünden ayrılmasıyla başlar. Şöyle ki ayrıldığı köy ise dünyanın en tehlikeli zindanlarından birinin dibinde yer almaktadır. Lloyd kendini güçsüz olarak görse de yeni başlayan maceracılar için olan şehirde diğerleriyle olan arasındaki fark bu kadar mı ezici olur?

Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season

8bit
12 bölümler · TV Tamamlanmış That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2, Tensura 2, 転生したらスライムだった件
8.39

Tensei shitara Slime Datta Ken animesinin ikinci sezonudur.

Urasekai Picnic

Felix Film, LIDENFILMS
12 bölümler · TV Tamamlanmış Otherside Picnic, 裏世界ピクニック
6.62

Toriko Nishina ile ilk karşılaşmaları Diğer Dünya’da “şu şeyi” gördükten sonraydı ve ölmek üzereydiler. O günden sonra yoğun bir üniversite hayatı olan Sorawo Komikoshi’nin hayatı değişir. Kendi dünyamızın yanıbaşında olan bu gizemle dolu dünyada, gerçek hayalet hikayelerinde bahsi geçen Kunekune ve Hasshaku-sama gibi tehlikeli varlıklar ortaya çıkar. Toriko ve Sorao araştırma, maddi çıkarlar ve önemli birini bulmak için bu olağanüstü dünyaya ayak basarlar.

Yatogame-chan Kansatsu Nikki Sansatsume

Creators in Pack, LEVELS
12 bölümler · TV Tamamlanmış 八十亀ちゃんかんさつにっき 3さつめ
6.37

Yatogame-chan Kansatsu Nikki Sansatsume 3. sezon.