Winter 2019

3D Kanojo: Real Girl 2. Sezon

Hoods Entertainment
12 bölümler · TV Tamamlanmış Real Girl Season 2, 3D Girlfriend 2nd Season, 3D彼女 リアルガール第2シーズン
7.67

Sosyal hayattan uzak durarak yaşamak isteyen, ağır otaku Tsutsui Hikari, gerçek dünyadaki kızlar yerine sanal kızları tercih etmektedir. Günün birinde okul havuzunun etrafındaki çöpleri temizleme cezası alır fakat aynı cezayı Iroha adındaki “gerçek bir kız” da almıştır. Tsutsui, normal şartlarda konuşma şansı bile olamayacak kadar güzel bir kızla arkadaş olur ve ikilinin yolları daha fazla kesişmeye başlar.

5-toubun no Hanayome

Tezuka Productions
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Quintessential Quintuplets, Gotoubun no Hanayome, The Five Wedded Brides, 五等分の花嫁
7.66

Fuutarou Uesugi, bir gün zengin transfer öğrencisi Itsuki Nakano ile tanışan fakir, asosyal bir öğrencidir. Uesugi, zengin kız öğrenciye özel ders verecektir ve bu sırada diğer dört kız ile de tanışmaya başlar.

BanG Dream! 2nd Season

SANZIGEN
13 bölümler · TV Tamamlanmış BanG Dream! 2nd Season, BanG Dream!(バンドリ!)第2期
7.58

Küçüklüğünden beri, Kasumi Toyama her zaman , gece gökyüzüne bakarken duyduğu parlak ve heyecan verici bir ses olan “Star Beat”’i arıyor. Liseye girdikten hemen sonra Kasumi eski bir rehin dükkanının depolama alanında yıldız şeklinde bir gitarla karşılaşır. Daha önce hiç hissetmediği acele ve heyecanı hisseden Kasumi, dört kızla bir araya gelerek parlak bir yer bulmak için yola çıktı. Burada bir konser vereceğimize söz veriyoruz!

Date A Live III

J.C.Staff
12 bölümler · TV Tamamlanmış Date A Live III, Date A Live 3, Date A Live 3rd Season, DAL 3, デート・ア・ライブⅢ
7.19

Date A Live’ın 3. sezonudur.

Egao no Daika

Tatsunoko Production
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Price of Smiles, The Cost of Smiles, エガオノダイカ
6.03

Dünyadan uzak bir gezegende, gülen yüzlerle dolu bir krallık var. Prenses Yuuki 12 yaşında ve hayatının en hassas dönemine girmek üzere. Her gün gülüyor, ağlıyor ve bazen kalbi heyecanla dolup taşıyor. Tüm zamanını kraliyet sarayında neşeyle geçiriyor.nStella ise 17 yaşında ve yetenekli bir askerdir. Her zaman gülümsemektedir… Yaşamak için gülümsemek zorundadır. Bu, uzak gezegenlerde doğan iki kızın hikayesidir.

Endro~!

Studio Gokumi
12 bölümler · TV Tamamlanmış ENDRO!, Endoro~!, えんどろ~!
6.92

İnsanlarla canavarların bir arada yaşadığı, kılıç ve büyülerin bulunduğu Naral Adası… Korkunç İblis Kralı burada yaşamaktadır. Eski zamanlarda, ilk nesil kahraman İblis Kralını yenmiştir. O zamandan bu yana nesiller boyunca İblis Kralı ortaya çıkmaya devam eder ve her geldiğinde o neslin kahramanı tarafından yenilgiye uğrar.Şimdi İblis Kralını yenme sırası ana karakterimizdedir!

Girly Air Force

Satelight
12 bölümler · TV Tamamlanmış ガーリー・エアフォース
6.15

Zai olarak bilinen gizemli uçan yaratıklar aniden ortaya çıkar ve yaratıklarla savaşmak için insanlık, ‘’Kızlar’’ adı verilen savaş uçaklarını ve insan kızlar gibi şekillenen otomatik savaş makinesi ‘’Anima’’yı yaratırlar. Hikaye, gökyüzünde uçmayı seven Kei Narutani adında genç bir adamın ve insanlığın kozu olarak düşünülen Guripen isimli Anima kızın maceralarıyla ilgilidir.

Manaria Friends

CygamesPictures
10 bölümler · TV Tamamlanmış Mysteria Friends, Rage of Bahamut: Manaria Friends, Shingeki no Bahamut: Manaria Friends, マナリアフレンズ
6.67

Mysteria Akademisi genelde birbirleri ile savaş halinde bulunan insanlara, tanrılara ve iblislere ayırt etmeksizin eğitim veren bir sihir okuludur. Ana karakterlerimiz ise bu okulda okuyan biri prenses ve onur öğrencisi olan Anne, diğeri de insan-ejder kırması ve ejder prensesi olan Glare’dır.

Tate no Yuusha no Nariagari

Kinema Citrus
25 bölümler · TV Tamamlanmış The Rising of the Shield Hero, 盾の勇者の成り上がり
7.98

Iwatani Naofumi, kahraman olmak için 3 kişi ile birlikte paralel bir dünyaya çağrılır ve bu çağrılan kahramanlar efsanevi ekipmanlarla donatıldılar. Kalkan Kahramanı olan Naofumi, ise deneyimsizliği ve yetersizliğinden dolayı en zayıf kahraman olarak görülür ve ihanete uğrar. Kendine ihanet edenlerden intikamını almaya ant içer. Böylece paralel dünyadaki kaderi başlar…

Watashi ni Tenshi ga Maiorita!

Doga Kobo
12 bölümler · TV Tamamlanmış WataTen! An Angel Flew Down to Me, Wataten, 私に天使が舞い降りた!
7.29

Bir gün Hinata Hoshino arkadaşı Hana Shirosaki’yi evine davet eder ve Hinata’nın üniversiteye giden kız kardeşi Miyako, Hana’ya ilk görüşte aşık olur. Miyako bir şekilde geçinmeyi başarır ama sersem ve utangaç davranışları Hana’yı gittikçe ürkekleştirir. Olanlara rağmen, Hana yavaş yavaş kendisine yakın olmak isteyen Miyako’ya açılmaya başlar.