Summer 2018

Beatless Final Stage

Diomedéa
4 bölümler · TV Tamamlanmış BEATLESS Final Stage
6.80

İnsan zekasından çok daha gelişmiş olan yapay zekanın tanıtılmasıyla birlikte, insanlığın anlayamadığı, insan teknolojisinden çok daha gelişmiş materyallerle üretilen varlıklar ortaya çıkar. Lacia, tabut benzeri bir aygıta sahip bir HIE olanlardan biridir. ”Oğlan kızla tanışır” modasında, 17 yaşındaki Endo Arato, şans eseri Lacia ile karşılaşır. Bu yapay bireyler hangi nedenden dolayı yaratılmıştır? Bu yapay varlıklarla insanların bir arada yaşaması hakkındaki soruların ortasında, 17 yaşındaki çocuk bir karar verir…nnSerinin 4 bölümlük son kısmıdır.

Fate/Extra: Last Encore – Illustrias Tendousetsu

Shaft
3 bölümler · TV Tamamlanmış Fate/Extra: Last Encore - Illustrias Geocentric Theory, Fate/Extra: Last Encore - Irusterias Ptolemaic Theory, Fate/EXTRA Last Encore イルステリアス天動説
6.51

Sonunda yedinci kata ulaşmayı başaran Hakuno, bu kusurlu savaşı bir şekilde düzeltebileceği düşünmeye başlar… Ama bunu yapacak vakti bitmek üzeredir.

Hataraku Saibou

David Production
13 bölümler · TV Tamamlanmış Cells at Work!, はたらく細胞
7.56

Bu senin hakkında bir hikaye. Vücudunun içinde geçen türden… Yeni bir araştırmaya göre insan vücudu yaklaşık 37 trilyon hücreden oluşuyor. Bu hücreler için her gün vücudunuz olan bir dünyada çalışmak epey zordur. Oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerinden bakteri ile savaşan beyaz kan hücrelerine kadar, içinizde olan isimsiz kahramanları bir tanıyın! Hücrelerin hayatı olan tuhaf bir şekilde ilgi çeken garip bir hikaye!

Yuragi-sou no Yuuna-san

Xebec
12 bölümler · TV Tamamlanmış Yuuna and the Haunted Hot Springs, Yuuna of Yuragi Manor, ゆらぎ荘の幽奈さん
7.01

Fuyuzora Kogarashi, çocukluğundan beri hayaletlerce ele geçirilen, ruhsal güçleri olan biridir. Bu durum hayatında bir çok probleme sebep olmuştur, ta ki şimdiye kadar! Artık ruhlara karşı savaşmayı öğrenmiş olan Kogarashi, kendine kalacak bir yer bulup, normal bir hayat sürüp, herkes Igib liseye gitmek istemektedir. Ev arayışında çok ucuz mekan olan ekiden kaplıca olarak kullanılmış, Yuragi Oteli’ne rastgelir. Çok ucuz olmasını tabii ki bir sebebi vardır. Kaplıcanın yakınında cansız bedeni bulunan liseli bir öğrencinin ruhu, ortalıkta cirit atmaktadır. Ancak, Kogarashi için bu bir sorun teşkil etmemektedir, üstelik otelin diğer sakinlerinin hepsi de güzel kızlardır. Kaplıca rahatlarken, Kogarashi planın bir sıkıntı olduğunu farkeder, etrafta dolanan bu ruh, onun la aynı odayı paylaşan, 16 yaşında Yuuna isminde bir kızdır. Kogarashi’nin kızları incitmek istemeyişi, bu ruhla bir anlaşmaya giderek, onun bu dünyadaki problemini çözmeye yardım etmeye karar verir. Bu şekilde hayalet kız kötü bir ruha dönüşmekten kurtulacaktır. Yuuna ile anlaştıktan sonra, otelin diğer sakinleri de kendilerine has saklı özel güçlerini açıklamaya başlarlar ve böylece Kogarashi’nin hayatı normalin dışına çıkmış olur!