Summer 2017

Tenshi no 3P!

Project No.9
12 bölümler · TV Tamamlanmış Angel's 3Piece!, Tenshi no Three Piece!, 天使の3P!〈スリーピース〉
6.61

Vokalist şarkıları yapıp internette yüklemek, hikikomori olan Kyou Nukui’nin günlük yaptığı bir şeydir. Günün birinde bir hayranı tarafından dışarı davet edilir, davet edildiği yerde beklediğinden farklı bir şeyle karşılaşır. Onu davet eden aslında 3 ilkokulu kızdır ve kuracakları müzik grubu için Kyou’dan yardım isterler.

Tsurezure Children

Studio Gokumi
12 bölümler · TV Tamamlanmış Tsuredure Children, 徒然チルドレン
7.56

Çeşit çeşit kısa hikayeden oluşan bir seri. Hayallerindeki kızın ona çıkma teklifi ettiği gerçeğini kabullenemeyen kendine güveni olmayan oğlandan, sevdiği oğlanın kalbini kazanmak için ev yapımı çikolatalarına kanını akıtan balataları sıyırmış kıza kadar.

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Lerche
12 bölümler · TV Tamamlanmış Classroom of the Elite, Welcome to the Classroom of the Elite, You-jitsu, ようこそ実力至上主義の教室へ
7.86

Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb… gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi’nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak “çöplerin sınıfı” olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.