Spring 2023

"Oshi no Ko"

Doga Kobo
11 bölümler · TV Devam Ediyor [Oshi No Ko], My Star, 【推しの子】
8.97

Daha on altısında olan Ai Hoshino, hayranlarının gözbebeği olan genç bir idoldür. Bu genç kız günün birinde kendisine hayran olan Gorou Amemiya adındaki jinekologun iş yerine uğrar. Hayranı olduğu idolün hamile olduğunu gören doktor şaşkınlığını gizleyemese de Ai’nin çocuklarını doğurmasına yardım edeceğini söyler. Ta ki gizemli bir ölümle yüzleşene kadar…

Kimi wa Houkago Insomnia

LIDENFILMS
13 bölümler · TV Devam Ediyor Insomniacs After School, Kimisomu, 君は放課後インソムニア
8.00

Her şey Astronomi Kulübü üyelerinden birinin ölümüyle başladı. Bu olaydan sonra kulüpte hayalet olduğu söylentisi ortaya çıktı.rnrnHuysuz ve insomnia hastalığı olan Ganta Nakami, Astronomi Kulübü’nün terk edilmiş gözlemevinde biraz isyankâr ama uyumlu da olan Isaki Magari’ye rastlar. Magari sarsılarak uyanıp olay yerinden kaçmaya çalışır fakat kırık kapı ona engel olur, ikisi içeri girmek zorunda kalır. İkili beklenmedik bir dostluk kurar ve gözlemevini buluşabilecekleri güvenli bir alan olarak kullanmaya başlarlar.rnrnKimi wa Houkago Insomnia, uykusuzluk çeken Nakami ile Magari’nin yıldızların aydınlattığı gözlemevinde birbirlerine uykusuzlukla başa çıkmalarında yardımcı olmalarını ve bunun öğrenci hayatı üzerindeki kalıcı etkilerini konu alıyor.

Mahou Shoujo Magical Destroyers

Bibury Animation Studios
12 bölümler · TV Devam Ediyor Magical Destroyers, Magical Girl Magical Destroyers, MagiDes, 魔法少女マジカルデストロイヤーズ
6.67

Japonya’daki otaku kültürünün “SSC” ismiyle bilinen gizemli bir organizasyon tarafından yok edildiği distopik bir yakın gelecekte geçen Magical Girl Destroyers, otaku kültürünü seven genç devrimci Otaku Kahraman ile ona hayranlık duyan sihirli kızlar Anarchy, Blue ve Pink’in talihsizliklerini konu alıyor. Birlikte “sevdiğin şey hakkında sevdiğin şeyi istediğince söyleyebileceğin bir dünya” yaratmak için mücadele ediyorlar.