Spring 2020

Arte

Seven Arcs
12 bölümler · TV Tamamlanmış Arte, アルテ
7.19

Arte, 16. yüzyıl Rönesans döneminde Floransa’da aristokrat bir ailede doğmuştur. Bir kadının sanatçı olmasının düşünülemediği bu çağda, Arte sanata duyduğu aşkla, aristokrat yaşam tarzını bir kenara atmaya hazırdır.

Fruits Basket 2. Sezon

TMS Entertainment
25 bölümler · TV Tamamlanmış Fruits Basket 2nd Season, Fruits Basket (2019) 2nd Season, Furuba, Fruits Basket (Kouhen), フルーツバスケット 2nd season
8.55

Gleipnir

PINE JAM
13 bölümler · TV Allaha Emanet Gleipnir, グレイプニル
6.99

Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!

Shin-Ei Animation, SynergySP
12 bölümler · TV Tamamlanmış The 8th son? Are you kidding me?, Hachinan tte, Sore wa Nai deshou!, 八男って、それはないでしょう!
6.26

Bir şirket kuruluşunda çalışan 25 yaşındaki Shingo Ichinomiya, kafasında yarın geçireceği dolu iş gününün hayaliyle yatmaya gider. Fakat uyandığında kendini yabancı bir odada bulan Shingo, aklıyla bedeninin kontrolünü eline geçirdiğini fark ettiği 6 yaşında bir çocuk bedeninde olduğunu fark eder. Shingo çok geçmeden çocuğun hatıralarından, taşrada yaşayan fakir bir soylu ailenin en genç evladı olduğunu öğrenir. İdari konularda yeteneği olmadığından ailesinin geniş topraklarını yönetmek için elinden bir şey gelmez. Neyse ki, çok nadir bir yetenek olan büyü yeteneğine sahiptir. Ne yazık ki, yeteneği ailesine zenginlik getirebilecek olsa da, onun durumunda yalnızca felaket getirdi. İzleyeceğiniz, Wendelin Von Benno Baumeister isimli bu çocuğun acımasız bir dünyada kendi yolunu açışının hikâyesi.

Houkago Teibou Nisshi

Doga Kobo
12 bölümler · TV Tamamlanmış Diary of Our Days at the Breakwater, Hokago Teibo Nisshi, Afterschool Embankment Journal, 放課後ていぼう日誌
7.42

Seri deniz kenarında bir kasabaya taşınan birinci sınıf lise öğrencisi Hina Tsurugi’nin hikâyesini konu almaktadır. Tsurugi el işlerinden hoşlanan ve iç mekânlarda kalmayı seven bir çocuktur. Bir gün aniden Yuuki Kuroiwa adında bir üçüncü sınıf öğrenci tarafından okulun balıkçılık kulübüne katılması konusunda bir davet alır ve balıkçılık dünyasına sürüklenir.

Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen

A-1 Pictures
12 bölümler · TV Tamamlanmış Kaguya-sama: Love is War Season 2, Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains 2nd Season, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2nd Season, Kaguya-sama: Love is War 2nd Season, かぐや様は告らせたい?~天才たちの恋愛頭脳戦~
8.64

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dahi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler.nAncak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya kara verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor!

Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen 2

A-1 Pictures
12 bölümler · TV Tamamlanmış Kaguya-sama: Love is War Season 2, Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains 2nd Season, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2nd Season, Kaguya-sama: Love is War 2nd Season, かぐや様は告らせたい?~天才たちの恋愛頭脳戦~
8.64

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen animesinin 2. sezonudur.

Kakushigoto

Ajia-do
12 bölümler · TV Tamamlanmış Kakushigoto, Hidden Things, Kakushigoto: My Dad's Secret Ambition, かくしごと
7.99

Hikaye yetişkin mangası çizen bir mangaka, Kakushi Goto’yu ele alıyor. Hikaye nerede mi anlam kazanıyor? Eh, bu işlerle uğraştığını daha yetişkin içeriklerine maruz kalmamış küçük kızı Hime’den saklaması gerekiyor. Bu yaşamdan kesitler komedisi baba ile kızı arasındaki ilişkiyi ve bir yetişkin mangası yapımcısının zor durumlarını açığa çıkaracak.

Kingdom 3rd Season

Pierrot, Studio Signpost
26 bölümler · TV Tamamlanmış Kingdom: Season 3, キングダム 第3シリーズ
8.81

Kingdom serisinin 3. sezonudur.

Listeners

MAPPA
12 bölümler · TV Tamamlanmış Listeners, LISTENERS リスナーズ
5.37

Müzik kavramının ortadan kalktığı bir dünyada hikayemiz bir oğlan çocuğunun, vücudunda bir ses giriş jakına sahip gizemli bir kız olan Myuu ile karşılaştığında başlar.

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

SILVER LINK.
12 bölümler · TV Tamamlanmış My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!, Hamefura, I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess With Only Destruction Flags…, Destruction Flag Otome, 乙女ゲームの破滅フラグしかない悪役令嬢に転生してしまった…
7.47

Bir dükün tek kızı olan sekiz yaşındaki Katarina Claes, hayatını barışçıl ve sorunsuz bir şekilde yaşamaktayken, kafasını bir kayaya çarpar ve hafızasını kaybeder. Hayatını kaybetmeden bir önceki gece de en sevdiği oyun olan Fortune Lover oynamıştır. Bulunduğu dünyanın bir yerlerden tanıdık geldiğini düşünen Katarina, aslında bu dünyanın en sevdiği oyun olan Fortune Lover olduğunu anlar. Fortune Lover dünyasında kötü kadın karakter olarak reenkarne olmuştur. Katarina oyunu kötü durumlardan kaçınarak bitirmeye çalışmaya karar verir çünkü oyunun kötü karakteri genelde ya ölmekte ya da sürgüne gönderilmektedir. Ama bir kötünün iyi bir sona ulaşması acaba mümkün müdür?

Princess Connect! Re:Dive

CygamesPictures
13 bölümler · TV Tamamlanmış Priconne, プリンセスコネクト!Re:Dive
7.05

Kahraman yabancı bir yerde hiçbir anısı olmadan uyanır. Daha sonra kızlarla tanışır ve bir gizemi ortaya çıkarmaya daha da yaklaşır.

Shin Sakura Taisen the Animation

SANZIGEN
12 bölümler · TV Tamamlanmış Sakura Wars the Animation, New Sakura Wars the Animation, 新サクラ大戦 the Animation
5.79

1930 yılında – So Long, My Love olaylarından iki yıl sonra – Büyük Şeytan Savaşı İmparatorluk, Paris ve New York Savaş Revüleri Çiçek Bölüğü’nün yok edilmesiyle sonuçlandı. Dünyanın barışta olmasıyla ve revülerin eylemlerinin halka açılmasıyla, Dünya Savaş Revü Organizasyonu çeşitli uluslararası bölümlerle oluşturuldu; iki yıllık uluslararası Savaş Revü turnuvası düzenlendi. On yıl ardından 1940’ta, Japon İmparatorluk Donanması kaptanı Seijuurou Kamiyama, Tokyo’daki yeni Kraliyet Savaş Revüsü Çiçek Bölüğü’nün kaptanı olarak atanır. Bölük şu kişilerden oluşmuştur: Sakura Amamiya, bir kılıç ustası ve acemi er; Hatsuho Shinonome, tapınak görevlisi ve en popüler aktris; Anastasia Palma, yeni transfer edilmiş Yunan aktrisi; Azami Mochizuki, Mochizuki klanının harika ninjası ve Clarrisa “Clarise” Snowflake, Lüksemburglu soylu bir kadın. Bölük bir kez daha yeni bir şeytan istilasıyla yüzleşir ve yaklaşmakta olan turnuvaya katılırlar—Kraliyet Tiyatrosu’ndaki evlerini misafirlere açık tutmaya çalışırlarken.

Shironeko Project: Zero Chronicle

Project No.9
12 bölümler · TV Tamamlanmış Shironeko Project ZERO CHRONICLE, White Cat Project, Rune Story, 白猫プロジェクトZERO CHRONICLE
5.37

Çok sayıda adadan oluşan bir dünyada, Astora Adası’ndan genç bir kahraman maceracı Kyle ile karşılaşır ve onu adada bir keşif gezisinde takip eder. Iris ve konuşan beyaz bir kedi adında gizemli bir kızla tanışırlar ve birlikte uçan bir ada buldukları ada kalıntılarına giderler. Kyle orada karanlık tarafından tüketilir ve kalan grup Kyle’ın sözlerini takip ederek yedi “Büyük Rünü” bulmak için uçan adada dünyanın uçlarına seyahat etmeye karar verir.

Shokugeki no Souma: Gou no Sara

J.C.Staff
13 bölümler · TV Tamamlanmış Food Wars! The Fifth Plate, Shokugeki no Soma 5th Season, 食戟のソーマ 豪ノ皿
7.32

Shokugeki no Souma animesinin 5. sezonudur.

Tsugu Tsugumomo

Zero-G
12 bölümler · TV Tamamlanmış 継つぐもも
7.44

Tsugumomo serisinin ikinci sezonudur.