Spring 2019

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai

Arvo Animation, Silver
13 bölümler · TV Tamamlanmış We Never Learn: BOKUBEN, BokuBen, We Can't Study, ぼくたちは勉強ができない
7.28

Rahmetli babasının işe yaramaz erkeklerin faydalı biri olmak için çaba sarf etmesi gerektiği öğüdünü benimseyen lise üçüncü sınıf öğrencisi Nariyuki Yuiga notları düşük olmasına rağmen okunlunda başarılı bir öğrenci olmaya kendisini adamıştır. Fakir ailesine daha iyi bir hayat sağlamak için özel VIP öğrenci adayı olmayı kafaya koyar. Böylece tüm üniversite masraflarını karşılayacak prestijli bir burs alacaktır. Her ne kadar adaylığa uygun olsa da sınıf arkadaşları Rizu Ogata tarafından matematikte, Fumino Furuhashi tarafından da edebiyatta gölgede bırakılmaktadır. Nariyuki adaylığı kazanır ancak bir şartla. Rizu Ogata ve Fumino Furuhashi’ye istedikleri okula girmede yardım edecektir. İşin kötü yanı Ogata sanat okulunu, Furuhashi de fen fakültesini hedeflemektedir. Ve ikisi de en iyi dersleri dışında çok kötü öğrencilerdir. Üniversite başvuruları yaklaşmaktadır ve Nariyuki çok geç olmadan bu kızlar için etkili bir ders anlatım yöntemi bulmak zorundadır.

Gunjou no Magmell

Pierrot Plus
13 bölümler · TV Tamamlanmış Ultramarine Magmell, Magmel of the Sea Blue, 群青のマグメル
6.10

Pasifik okyanusunda gerçekleşen mucize yepyeni bir kıta oluşumuna yol açtı. Bu kıta, yeni ve gizemli bitkilere, yaratıklara ve madenlere ev sahipliği yapıyor. İnsanoğlu, keşif çağı döndüğü için heyecanlıydı.

Isekai Quartet

Studio PuYUKAI
12 bölümler · TV Tamamlanmış Isekai Quartet, 異世界かるてっと
7.39

Bir gün, birdenbire esrarengiz bir düğme belirdi. Ona bastıklarında, başka bir alternatif dünyaya yollandılar! Diğer alternatif dünyalardan karakterler de toplanmıştı!

Kenja no Mago

SILVER LINK.
12 bölümler · TV Tamamlanmış Wise Man's Grandchild, Philosopher's Grandson, Magi's Grandson, 賢者の孫
6.62

Kazada ölmüş genç bir adam başka bir dünyada bir bebek olarak yeniden doğdu! Sonrasında yurtsever bir kahraman olan “Bilge” Merlin Wolfrod onu yanına aldı ve Shin adını verdi. Merlin’in torunu olarak yetiştirildi, Merlin’in öğretileriyle aldığı eğitimi sonucunda bazı şok edici güçler kazandı. Şu var ki 15 yaşına geldiğinde, büyük babası Merlin, “Ona sağduyu öğretmeyi unuttum!” dedi. Anormal bir çocuğun alışılmadık, başka bir dünyada ki fantezi hayatı burada başlıyor!

Nande Koko ni Sensei ga!?

Tear Studio
12 bölümler · TV Tamamlanmış Why the Hell are You Here, Teacher!?, Nankoko, なんでここに先生が!?
6.51

17 yaşındaki İchirou Sotou, öğretmeni Kono Kajima ile sürekli kendini yakın temas durumlarında bulan ortalama bir öğrencidir. Bu erotik aşk ve komedi dolu Kono ve İchirou’nun günlük aksilikleri ve bu durumla nasıl başa çıktıklarını konu alır.

Sewayaki Kitsune no Senko-san

Doga Kobo
12 bölümler · TV Tamamlanmış The Helpful Fox Senko-san, Meddlesome Kitsune Senko-san, 世話やきキツネの仙狐さん
7.33

Çok yorucu bir işte çalışan Nakano’nun normal hayatı, 800 yaşındaki Senko-san isimli küçük kız bir tilki tarafından altüst olur. Yemek pişirmek, temizlik yapmak ya da özel olarak ilgilenerek Nakano’nun yorgunluğunu geçirecektir.

Shoumetsu Toshi

Madhouse
12 bölümler · TV Tamamlanmış Afterlost, 消滅都市
5.47

Bir gün bir şehir aniden yok olur. Paralı ajan, yalnız kurt Takuya yok oluştan kurtulan son kişi Yuki’yle tanışır. İkisi Yuki’nin kaybolduğuna inanılan babasının bıraktığı mektubun izinde artık Kayıp olarak adlandırılan şehre doğru yola çıkarlar. Ancak önlerinde beklenmedik engeller vardır ve bu gerçek Yuki’yi şok eder. Geride kalanların, gizemli organizasyonların ve gizli komploların düşünceleri, Kayıp’ın gizemine yaklaşan Yuki ve Takuya’yı beklemektedir.