Spring 2017

Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai!

Fanworks, Imagineer
12 bölümler · TV Tamamlanmış Please Take My Brother Away, Kuai Ba Wo Ge Dai Zou, 兄に付ける薬はない!
7.48

Sizin abiniz nasıl birisi? Miao’ya göre, abisi Fen onu kızdırıp günde 100 kere patlamasına sebep olan birisidir; her dakika kavga etmedikleri huzurlu bir günleri yoktur. Buna rağmen, başı belaya girdiğinde Fen kardeşini ne olursa olsun koruyan, ilgili ve sevgi dolu bir abiye dönüşüyordur.

Busou Shoujo Machiavellianism

Connect, SILVER LINK.
12 bölümler · TV Tamamlanmış Armed Girl's Machiavellism, 武装少女マキャヴェリズム
6.89

Eromanga-sensei

A-1 Pictures
12 bölümler · TV Tamamlanmış Eromanga Sensei, エロマンガ先生
6.36

“Yeni kardeş romantik komedisi” lisede Light Novel yazan Masamune Izumi etrafında döner. Masamune’nin küçük kardeşi Sagiri bütün bir sene boyunca odasından ayrılmamış asosyal bir kızdır. Öyledir ki odasından çıkmamak için abisini ona yemek yapmasına zorlar. Masamune ise kardeşinin odasından çıkmasını ister çünkü ailesi bir tek kardeşinden ibarettir. Masamune’nin romanlarında çizim yapan “Eromanga” takma adlı kişi sapık çizimler yapar ama çok güvenilirdir. Masamune bu kişiyi hiç görmemiştir ve iğrenç, sapık bir otaku olduğunu düşünmektedir. Ancak gerçek ortaya çıkar ki “Eromanga-sensei’miz” kendi kız kardeşidir! İki kardeşin arasında yaşanan şokun üzerine bir de bunlara herkesin hayran olduğu güzel, kız bir shoujo mangakası rakip olur!

Kyoukai no Rinne 3. Sezon

Brain's Base
25 bölümler · TV Tamamlanmış RIN-NE Season 3, 境界のRINNE
7.04

Kyoukai no Rinne (TV) animesinin 3. sezonudur.

Saenai Heroine no Sodatekata ♭

A-1 Pictures
11 bölümler · TV Tamamlanmış Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend .flat, Saenai Heroine no Sodatekata Flat, 冴えない彼女〈ヒロイン〉の育てかた♭
7.76

Saenai Heroine no Sodatekata’nın ikinci sezonu.

Tsugumomo

Zero-G
12 bölümler · TV Tamamlanmış Tsugumomo, つぐもも
7.05

Kazuya Kagami, annesinin ona verdiği kıymetli Sakura Obi (Kiraz Ağacı Bandı) olmadan hiçbir yere gitmez. Bir gün Kiriha adlı, kimono giyen güzel bir kız karşısına çıkar. Kiriha doğal olarak, Kazuya’nın odasında yaşamaya başlar. Ayrıca Kazuya’nın gözlüklü, atkuyruğu saçı olan ve işlerine burnunu sokan çocukluk arkadaşı Chisato da vardır. Kazuya’yla duş almak isteyen, büyük göğüslü bir rahibe ve güzel görünümlü büyücü karışımı olan aşırı korumacı ablasının adı da Kokuyoura’dır. Güzel ve ateşli kadınlar çevresinde toplanmaya başlarken Kazuya’nın mutlu, utangaç ve şaşkın hayatı başlar.