Spring 2015

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

J.C.Staff
13 bölümler · TV Tamamlanmış Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?, DanMachi, Is It Wrong That I Want to Meet You in a Dungeon, ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうか
7.55

Hareketli Orario şehrinde hayat hiç sıkıcı değildir, özellikle de ülkedeki en büyük maceracı olmayı uman saf bir genç olan Bell Cranel için. Yalnız tanrıça Hestia ile tesadüfen karşılaştıktan sonra hayalleri gerçeğe biraz daha yaklaşır. Onun desteğiyle Bell, şehrin sadece “Zindan” olarak bilinen canavarlarla dolu yeraltı mezarlarının derinliklerine doğru fantastik bir maceraya atılır. Bu korkunç labirentin dehlizlerinde ölüm her köşede pusudadır ve gölgelerin arasında gizemli bir güç hareket etmektedir.

Yüzeyde bile hayatta kalmak zor kazanılan bir ayrıcalıktır. Gerçekten de, tanrıların ve insanların birlikte yaşadığı ve çalıştığı bir dünyada hiçbir şey kesin değildir, özellikle de geçinmek için sık sık mücadele ettiklerinde. Yine de kesin olan bir şey var: Bu zorlu hikâyenin yılmak bilmeyen iyimser kahramanını sayısız hata, zafer ve dostluk bekliyor.