There’s No Way a Side Character Like Me Could Be Popular, Right?
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 2.
6.1
Statüsü Güncel
Türü Manga

There’s No Way a Side Character Like Me Could Be Popular, Right?

Alternatif Adlar No hay Forma de que un Personaje Secundario como yo Pueda ser Popular, ¿Verdad?, Yujinchara no Ore ga Motemakuru Wakenaidaro?, Второстепенный персонаж, вроде меня, не мог стать популярным, правда же?, เพื่อนพระเอกอย่างผมจะกลายเป็นหนุ่มสุดฮอตได้ยังไง?, 友人キャラの俺がモテまくるわけないだろ?

There’s No Way a Side Character Like Me Could Be Popular, Right? Özet

Benim gibi bir yan karakterin popüler olmasının yolu yok, değil mi? “Seni çooooook seviyorum Senpai!” Benim adım Tomoki Yuuki, ikinci sınıf lise öğrencisiyim. Oldukça normal bir öğrenci olduğumu söyleyebilirim, Herkesin benden vebalıymışım gibi kaçtığı gerçeği dışında. Çünkü görünüşe göre kan için dışarıdaymışım gibi görünüyorum. Benden uzak durmayan tek kişi, Ike Haruma. O, her anlamda tipik ‘mükemmel erkektir’; herhangi bir hikayede gördüğünüz hiçbir kusuru olmayan kahraman. Okul hayatı her zamanki gibi devam ediyordu… Ta ki bir gün Haruma’nın süper popüler küçük kız kardeşi bana birdenbire çıkma teklifi edene kadar. Daha sonra bana karşı duygularının romantik olmaktan başka bir şey olmadığını ve gizli bir nedeni olduğunu açıklasa da, Sonunda Haruma’ya bir iyilik olarak yeni rolümü “sahte erkek arkadaş” olarak kabul ettim. İster inanın ister inanmayın, onunla çıkmaya başladığımdan beri, Haruma’nın idol seviyesindeki çocukluk arkadaşı ve süper ateşli öğretmenim bile benimle ilgileniyor! Bir dakika bekle. Bu benim için kendini kuran rüya gibi bir romantik komedi senaryosu olamaz, değil mi ?! Demek istediğim, benim gibi bir yan karakterin popüler olmasının imkanı yok, değil mi?

Çıkış Yılı 2021
Yapımcı Sekaiichi
Artist Harumare
Serileştirme Manga 4-koma Palette (Ichijinsha)Ichijin Plus
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: there’s no way a side character like me could be popular, right?, there’s no way a side character like me could be popular, right? Manga, there’s no way a side character like me could be popular, right? Oku, there’s no way a side character like me could be popular, right? Manga Oku, there’s no way a side character like me could be popular, right? Türkçe, there’s no way a side character like me could be popular, right? Tüekçe Oku, there’s no way a side character like me could be popular, right? Manga Türkçe Oku, there’s no way a side character like me could be popular, right? Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'

Yorumlar