OreAku, Ore wa Seikan Kokka no Akutoku Ryoushu!
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 3.
8
Statüsü Güncel
Türü Manga

OreAku, Ore wa Seikan Kokka no Akutoku Ryoushu!

Alternatif Adlar I am the Villainous Lord of the Interstellar Nation, I'm the Evil Lord of an Intergalactic Empire!, Ore wa Seikan Kokka no Akutoku Ryoushu!, 俺は星間国家の悪徳領主!, 我在星际国家当恶徳领主!

OreAku, Ore wa Seikan Kokka no Akutoku Ryoushu! Özet

Liam Sera Banfield, reenkarne olmuş bir adam. Büyü ve kılıçlardan oluşan bir fantezi evrenine reenkarne oldu, ancak aynı zamanda uygarlık zaten uzaya ilerlemekteydi. Hikaye, insansı silahların ve uzay gemilerinin savaştığı bir uzay operası benzeri evren olan, galaksiler arası bir imparatorlukta gerçekleşiyor. Monarşik bir toplumda aristokrat bir aileye enkarne olan Liam, günün birinde kötü bir lord olmayı amaçlar. Önceki hayatında, Liam ne yazık ki her şeyini kaybetmiş ve çaresizlik içinde ölmüştü. “Başkaları için yaşamak aptalca. Ben kendim için yaşayacağım.” Bu duygularına tutunarak ikinci yaşamına doğru yola çıkar ancak bunun yerine, değer farklılığı yüzünden erdemli bir yönetici olarak tapılır. Liam başarıyla kötü bir lord olabilecek mi?

Çıkış Yılı 2021
Yapımcı Mishima Yomu
Artist NADASHIMA Kai
Serileştirme Comic Gardo (Overlap)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu!, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Manga, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Oku, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Manga Oku, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Türkçe, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Tüekçe Oku, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Manga Türkçe Oku, oreaku, ore wa seikan kokka no akutoku ryoushu! Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'

Yorumlar