Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 7.
7
Statüsü Güncel
Türü Manga

Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin

Alternatif Adlar Quái vật không tên, The Nameless Monster-The Spider, the Girl, and the Grotesque Murders, Безымянный монстр, 名前のない怪物 蜘蛛と少女と猟奇殺人, 没有名字的怪物, 이름없는 괴물

Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin Özet

Gece yarısı. Odamdan yankılanan bir sesle uyandım, korkutucu bir çift bacakla karşılaştım. O andan beri, sanki sadece kendini göstermek istiyormuş gibi, kimsenin onu görmesine izin vermeden odamda kalmaya devam etti. Bir yandan da ağlarıyla etrafı sarıyor, yavaş yavaş hayatımı ele geçiriyordu ve en sonundaysa önümde belirivermişti. Ne karşı koyabiliyordum ne de direnebiliyordum. Bu, son derece müthiş “isimsiz canavar”ın gerçek formuydu. Bana doğru ellerini uzattığında ümitsizce karşı koymalarım fayda etmiyordu. Onu şüpheci sevgilimden ve arkadaşlarımdan saklamaya çalışmak tuhaf hayatımızın perdelerini araladı. Yavaş yavaş, insani duyularımı normal hayatımın başıma yıkılmasıyla yitirmeye başlıyordum. Beni bir şeyin beklediğinin farkına vardığım zaman, önemli bir kararın eşiğindeydim.
O sırada canavar ilk defa karşımda dikildiği zaman, halk bir dizi acayip cinayetlerle boğuşmaktaydı. İşte o zaman hoş ama bir o kadar da ürkütücü olan oda arkadaşımın bu olayla bağlantısının olup olmadığını merak etmeye başlamıştım.

Çıkış Yılı 2018
Yapımcı KUROKI Kyouya
Artist BANJOU Azusa, Nezuki Kou
Serileştirme Kono Manga ga sugoi! (Takarajima)Line Manga (LINE Corporation)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Manga, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Oku, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Manga Oku, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Türkçe, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Tüekçe Oku, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Manga Türkçe Oku, namae no nai kaibutsu: kumo to shoujo to ryouki satsujin Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'
DİKKAT! "Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit