Maou Gakuen no Hangyakusha
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 11.
5.8
Statüsü Güncel
Türü Manga

Maou Gakuen no Hangyakusha

Alternatif Adlar 魔王学园的反叛者, 魔王学園の反逆者

Maou Gakuen no Hangyakusha Özet

İnsanlık, şeytan ırkının kölesinden başka bir şey değildir──

Normal bir lise öğrencisi olan Morioka Yuuto, yeni nesilin Şeytan Kralı olmaya aday seçildi. Şeytanlar Akademisi’ne, Ginsei Gümüş Yıldız Akademisi’ne transfer oldu ve burada diğer öğrenciler tarafından küçümsendi.

“──Yemin ederim seni şeytan Kralı yapacağım. Bu yüzden…… beni hizmetçin yap” Yuuto’nun güzel bir şeytan olan Himekami Lizel ile karşılaşması, hayatını ve dünyasını değiştirdi. Her türlü büyüyü anında öğrenebilir ve kızlarla cilt teması kurarak büyülü gücü sonsuz bir şekilde emebilir. Bu, şeytan ırkının sahip olmadığı, sadece insan Yuuto’ya verilen özel bir güç. Şeytan Kralı adayı olan insan, adaletin şeytan Kralı olmak için en güçlü şeytanlara meydan okuyor!

Heyecan verici ve büyüleyici olan büyülü akademiye tırmanmanın fantastik hikayesi başlıyor!

Çıkış Yılı 2020
Yapımcı KUJI Masamune
Artist MIZOGUCHI Gelatin
Serileştirme Dragon Age (Fujimi Shobo)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: maou gakuen no hangyakusha, maou gakuen no hangyakusha Manga, maou gakuen no hangyakusha Oku, maou gakuen no hangyakusha Manga Oku, maou gakuen no hangyakusha Türkçe, maou gakuen no hangyakusha Tüekçe Oku, maou gakuen no hangyakusha Manga Türkçe Oku, maou gakuen no hangyakusha Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'
DİKKAT! "Maou Gakuen no Hangyakusha" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Maou Gakuen no Hangyakusha" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit