Hell’s Paradise: Jigokuraku
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 5.
8.1
Statüsü Güncel
Türü Manga

Hell’s Paradise: Jigokuraku

Alternatif Adlar Heavenhell, Hell's Paradise, Hell's Paradise: Jigokuraku, Jigoku Raku (KAKU Yuuji), Paradition, Piekielny raj, Адский рай, नर्कको स्वर्ग, สุขาวดีอเวจี, 地狱乐, 地獄楽, 지고쿠라�, 지옥락

Hell’s Paradise: Jigokuraku Özet

Korku bilmeyen kalpsiz bir suikastçı ninja olan “Boş Gabimaru”, anlamsız varlığını sona erdirecek kabiliyette bir celladın çıkıp çıkmayacağının merakıyla, günlerini idam edilmeyi bekleyerek geçirir. Ya da o öyle sanıyordu. Ta ki onu idam etmeye gelen kadın bir cellat olan Asaemon Sagiri, şaşırtıcı teklifiyle Gabimaru’nun yaşama umudunu yeniden ateşleyene kadar. Bütün suçlarından arınmış bir şekilde Şogunluğun muhafazasında eşinin yanına geri dönüp normal, mutlu bir evlilik yaşayabileceği vaadine karşılık, ölümsüzlük iksirinin bulunduğu gizem ve tehlikelerle dolu mistik bir adaya gitmesi ve birçok korkunç suçlu ile de mücadele etmesi gerektiği bu teklifi kabul eder. Böylece onları bekleyen eşi benzeri görülmemiş bir yolculuğa yelken açarlar!
Çıkış Yılı 2018
Yapımcı KAKU Yuuji
Artist KAKU Yuuji
Serileştirme Shounen Jump + (Shueisha)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: hell’s paradise: jigokuraku, hell’s paradise: jigokuraku Manga, hell’s paradise: jigokuraku Oku, hell’s paradise: jigokuraku Manga Oku, hell’s paradise: jigokuraku Türkçe, hell’s paradise: jigokuraku Tüekçe Oku, hell’s paradise: jigokuraku Manga Türkçe Oku, hell’s paradise: jigokuraku Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'
DİKKAT! "Hell’s Paradise: Jigokuraku" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Hell’s Paradise: Jigokuraku Bölümleri

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Hell’s Paradise: Jigokuraku" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit