Game obu Familia – Family Senki
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 6.
7.3
Statüsü Güncel
Türü Manga

Game obu Familia – Family Senki

Alternatif Adlar Game obu Familia - Family Senki, Game of Familia - A Family's War Chronicles, Game of Familia - Family War Chronicles, Game of Familia -家族战记-, Game of Familia -家族戰記-, Игра семьи Обу - Семейная история войны., Семья в другом мире, ゲーム オブ ファミリア  ―家族戦記―, 家族战纪, 게임 오브 패밀리어 -가족전기-

Game obu Familia – Family Senki Özet

Hikâyenin ana karakteri, üvey annesi ve iki üvey kardeşiyle(annesinin kardeşleri) birlikte “Ölü Curcuna” denilen ve sadece kutsal gümüşle öldürebilen dünyayı kasıp kavuran hortlaklarla savaşması için başka bir dünyaya çağrılır.

Ölü Curcunayı öldürmek içinse kutsal kılıcı kullanan kılıç ustası, toprağın gücünü kullanarak koruyan muhafız, suyun gücünü kullanarak iyileştiren ak büyücü ve ateşin gücünü kullanarak yok eden kara büyücüden olan dört kişilik adına familia denilen bir grup oluşturulmalıdır. Muhafız, ak büyücü ve kara büyücü, curcunayı öldürebilen kılıç ustasını desteklemek için vardır.

Fakat büyü gücü kullanabilmek için bir parçanı feda ederek ruhlarla anlaşma yapmak zorundasındır. Ve yapılan fedakarlık ne kadar büyük olursa bahşedilen güç de o kadar büyük olmaktadır. Yapmaları gereken bir seçim vardır… Vücudundan bir parçayı feda edecek üç kişi kim, kılıcı taşıyacak kişi kim olacaktır?

Çıkış Yılı 2018
Yapımcı YAMAGUCHI Mikoto
Artist D.P
Serileştirme Dragon Age (Fujimi Shobo)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: game obu familia – family senki, game obu familia – family senki Manga, game obu familia – family senki Oku, game obu familia – family senki Manga Oku, game obu familia – family senki Türkçe, game obu familia – family senki Tüekçe Oku, game obu familia – family senki Manga Türkçe Oku, game obu familia – family senki Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'
DİKKAT! "Game obu Familia – Family Senki" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Game obu Familia – Family Senki" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit