Chainsaw Man
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 88.
8.5
Statüsü Güncel
Türü Manga

Chainsaw Man

Alternatif Adlar Chainsaw Man 2, Chainsawman, Chensoo Man, CSM, Людина-бензопила, Человек-бензопила, رجل المنشار, مرد اره ای, មនុស្សរណា, チェンソーマン, チェンソーマン 第二部, 电锯人, 鏈鋸人, 電鋸人, 체인쏘맨

Chainsaw Man Özet

Denji’nin babası ölünce büyük bir borç üstüne kalır ve bunu ödeyebilmesinin hiçbir yolu yoktur. Ancak kurtardığı Pochita isimli iblis köpek sayesinde iblis avcılığı yaparak borcunu azar azar kapatır. Pochita’nın testere güçleri iblislere karşı işe yarıyordur. Denji öldüğünde Pochita kendini feda edip onu diriltir. Fakat Denji artık eskisi gibi insan değildir. O artık Testere Adam!

İlk 97 bölüm RENKLİDİR.

 

 

 

Çıkış Yılı 2018
Yapımcı FUJIMOTO Tatsuki
Artist FUJIMOTO Tatsuki
Serileştirme Shuukan Shounen Jump (Shueisha - Chaps 1-97)Shounen Jump + (Shueisha - Chaps 98-)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: chainsaw man, chainsaw man Manga, chainsaw man Oku, chainsaw man Manga Oku, chainsaw man Türkçe, chainsaw man Tüekçe Oku, chainsaw man Manga Türkçe Oku, chainsaw man Tempest Fansub, Tempest Manga, Manga, Tempest, Tempest Fansub, Türkçe Çeviri, Manga, Manga Oku, Oku Türkçe, Manga Türkçe, Manga Fansub'
DİKKAT! "Chainsaw Man" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Chainsaw Man Bölümleri

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Chainsaw Man" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit