Puan 8.16
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Yuukoku no Moriarty

Full bölüm izle Yuukoku no Moriarty, indir Yuukoku no Moriarty türkçe alt yazılı, Yuukoku no Moriarty tr alt yazı, indir Yuukoku no Moriarty tr alt yazı, Yuukoku no Moriarty Tempest Fansub sitesinden izle.
Moriarty the Patriot, Moriarty's Patriotism, 憂国のモリアーティ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 11 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Yuukoku no Moriarty Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Yuukoku no Moriarty Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Yuukoku no Moriarty izleyebilirsiniz.

Özet Yuukoku no Moriarty

19. yüzyılın sonlarına doğru, Britanya İmparatorluğu küresel bir güç hâline gelmişti. Katı bir şekilde uygulanan sınıfsal ayrımdan dolayı asiller yönetimi devralmışken, alt tabakanın başarılı olup yükselme ihtimali ise çok düşüktü. Moriarty ailesinin ikinci oğlu William James Moriarty, küçüklüğünden beri zekâsıyla öne çıkan genç bir matematik profesörüdür. Kardeşleri Albert ve Louis ile beraber basit bir asil hayatı sürmekteydi. Okulun dışında ise William, ihtiyacı olanların problemlerini çözen tanınmış bir özel danışmandı. Fakat nazik tavırları insanı yanıltıyor, başında olduğu grubun asıl amacını -eskisinin küllerinden inşa edilmiş yeni bir dünya kurma- saklıyordu. Yuukoku no Moriarty, Sör Arthur Conan Doyle’ın orijinal eserine yeni bir bakış açısı sağlayıp, sahne ışıklarını kötü adamın üzerinde tutarak nasıl ilk ve tek “suçlu danışmanı” olduğunu anlatıyor.

Yuukoku no Moriarty İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Yuukoku no Moriarty İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap