Puan 7.01
Bookmark

Yuragi-sou no Yuuna-san

Full bölüm izle Yuragi-sou no Yuuna-san, indir Yuragi-sou no Yuuna-san türkçe alt yazılı, Yuragi-sou no Yuuna-san tr alt yazı, indir Yuragi-sou no Yuuna-san tr alt yazı, Yuragi-sou no Yuuna-san Tempest Fansub sitesinden izle.
Yuuna and the Haunted Hot Springs, Yuuna of Yuragi Manor, ゆらぎ荘の幽奈さん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Yuragi-sou no Yuuna-san Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Yuragi-sou no Yuuna-san Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Yuragi-sou no Yuuna-san izleyebilirsiniz.

Özet Yuragi-sou no Yuuna-san

Fuyuzora Kogarashi, çocukluğundan beri hayaletlerce ele geçirilen, ruhsal güçleri olan biridir. Bu durum hayatında bir çok probleme sebep olmuştur, ta ki şimdiye kadar! Artık ruhlara karşı savaşmayı öğrenmiş olan Kogarashi, kendine kalacak bir yer bulup, normal bir hayat sürüp, herkes Igib liseye gitmek istemektedir. Ev arayışında çok ucuz mekan olan ekiden kaplıca olarak kullanılmış, Yuragi Oteli’ne rastgelir. Çok ucuz olmasını tabii ki bir sebebi vardır. Kaplıcanın yakınında cansız bedeni bulunan liseli bir öğrencinin ruhu, ortalıkta cirit atmaktadır. Ancak, Kogarashi için bu bir sorun teşkil etmemektedir, üstelik otelin diğer sakinlerinin hepsi de güzel kızlardır. Kaplıca rahatlarken, Kogarashi planın bir sıkıntı olduğunu farkeder, etrafta dolanan bu ruh, onun la aynı odayı paylaşan, 16 yaşında Yuuna isminde bir kızdır. Kogarashi’nin kızları incitmek istemeyişi, bu ruhla bir anlaşmaya giderek, onun bu dünyadaki problemini çözmeye yardım etmeye karar verir. Bu şekilde hayalet kız kötü bir ruha dönüşmekten kurtulacaktır. Yuuna ile anlaştıktan sonra, otelin diğer sakinleri de kendilerine has saklı özel güçlerini açıklamaya başlarlar ve böylece Kogarashi’nin hayatı normalin dışına çıkmış olur!

Yuragi-sou no Yuuna-san İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Yuragi-sou no Yuuna-san İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap