Puan 7.86
Bookmark

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Full bölüm izle Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, indir Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e türkçe alt yazılı, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e tr alt yazı, indir Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e tr alt yazı, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Tempest Fansub sitesinden izle.
Classroom of the Elite, Welcome to the Classroom of the Elite, You-jitsu, ようこそ実力至上主義の教室へ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 24 dakika Yayınlandığı Sezon: , Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e izleyebilirsiniz.

Özet Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb… gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi’nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak “çöplerin sınıfı” olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap