Puan 7.90
Bookmark

Yagate Kimi ni Naru

Full bölüm izle Yagate Kimi ni Naru, indir Yagate Kimi ni Naru türkçe alt yazılı, Yagate Kimi ni Naru tr alt yazı, indir Yagate Kimi ni Naru tr alt yazı, Yagate Kimi ni Naru Tempest Fansub sitesinden izle.
Bloom Into You, YagaKimi, Eventually, I Will Become You, やがて君になる
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Yagate Kimi ni Naru Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Yagate Kimi ni Naru Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Yagate Kimi ni Naru izleyebilirsiniz.

Özet Yagate Kimi ni Naru

Yuu her zaman genç kızlar için olan mangaları sevdi ve onu utandıracak, kalbini kıpır kıpır ettirecek aşk itirafını bekledi. Ortaokuldaki sınıf arkadaşı ona hislerini itiraf edince, hiçbir şey hissetmedi. Hayal kırıklığına uğramış ve kafası karışmış hâlde olan Yuu, liseye başladığında bile hâlâ nasıl cevap vermesi gerektiğinden emin değildi. İşte o zaman Yuu, güzel öğrenci konseyi başkanı Nanami’nin kendine itiraf edeni çok olgun bir şekilde geri çevirdiğini görünce bu, ondan yardım istemesi için ilham oldu. Ama bu sefer, Yuu’ya sıradaki aşkını itiraf eden kişi Nanami’nin ta kendisiydi. Yuu’nun romantizmi nihayet başladı mı?

Yagate Kimi ni Naru İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Yagate Kimi ni Naru İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap