Puan 7.90
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Vanitas no Karte

Full bölüm izle Vanitas no Karte, indir Vanitas no Karte türkçe alt yazılı, Vanitas no Karte tr alt yazı, indir Vanitas no Karte tr alt yazı, Vanitas no Karte Tempest Fansub sitesinden izle.
The Case Study of Vanitas, Vanitas no Shuki, Memoir of Vanitas, Vanitas no Carte, ヴァニタスの手記
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Vanitas no Karte Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Vanitas no Karte Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Vanitas no Karte izleyebilirsiniz.

Özet Vanitas no Karte

Bir zamanlar kendi türünün bile nefret ettiği Vanitas adında bir vampir yaşardı. Mavi bir dolunay altında doğmuş ve kıpkırmızı bir gecede yükseldi. Korkulan ve yalnız biri olarak bir gün tüm vampirlerden intikam almak için “Vanitas’ın Kitabı” isimli büyü kitabını yazdı. rn Vanitas no Carte 19. yüzyıl Paris’inde tek hedefi Vanitas’ın Kitabı olan Noe isimli genç yolcunun hikayesi ile başlıyor. Beklenmedik bir vapir saldırısı bu konuda uzmanlaşmış ve sürpriz bir şekilde insan olan esrarengiz doktor Vanitas ile karşılaşmasına sebep olur. Hem efsanedeki ismi hem de büyü kitabını miras alan gizemli doktor, kitabı hastalarını iyileştirmek için kullanmaktadır. Fakat bu kibar tavrının ardında çok da tekin olmayan bir şeyler vardır.

Vanitas no Karte İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Vanitas no Karte İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap