Puan 6.62
Bookmark

Urasekai Picnic

Full bölüm izle Urasekai Picnic, indir Urasekai Picnic türkçe alt yazılı, Urasekai Picnic tr alt yazı, indir Urasekai Picnic tr alt yazı, Urasekai Picnic Tempest Fansub sitesinden izle.
Otherside Picnic, 裏世界ピクニック
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Urasekai Picnic Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Urasekai Picnic Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Urasekai Picnic izleyebilirsiniz.

Özet Urasekai Picnic

Toriko Nishina ile ilk karşılaşmaları Diğer Dünya’da “şu şeyi” gördükten sonraydı ve ölmek üzereydiler. O günden sonra yoğun bir üniversite hayatı olan Sorawo Komikoshi’nin hayatı değişir. Kendi dünyamızın yanıbaşında olan bu gizemle dolu dünyada, gerçek hayalet hikayelerinde bahsi geçen Kunekune ve Hasshaku-sama gibi tehlikeli varlıklar ortaya çıkar. Toriko ve Sorao araştırma, maddi çıkarlar ve önemli birini bulmak için bu olağanüstü dünyaya ayak basarlar.

Urasekai Picnic İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Urasekai Picnic İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap