Puan 5.55
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka?

Full bölüm izle Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka?, indir Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? türkçe alt yazılı, Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? tr alt yazı, indir Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? tr alt yazı, Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? Tempest Fansub sitesinden izle.
Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks?, Do You Like Your Mom? Her Normal Attack is Two Attacks at Full Power, Okaa-san Online, 通常攻撃が全体攻撃で二回攻撃のお母さんは好きですか?
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? izleyebilirsiniz.

Özet Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka?

Masato sıradan olduğunu düşündüğü bir okul anketinden sonra devletin gizli bir programına dahil olur. Kalabalığa ayak uydurur ve sonunda Oyun dünyasına girer. Tüm bunlar yetmezmiş gibi annesi de oradadır. Durum başka bir dünyaya geçiş yapmaktan biraz farklıdır. Yaşanan birkaç münakaşadan sonra annesi Maa-kun’la birlikte maceralara atılmak ister. Annesi Maa-kun’la ortak olabilecek midir?

Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki desu ka? İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap