Puan 7.71
Bookmark

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Full bölüm izle Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu, indir Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu türkçe alt yazılı, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu tr alt yazı, indir Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu tr alt yazı, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Tempest Fansub sitesinden izle.
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, Moon-led Journey Across Another World, 月が導く異世界道中
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu izleyebilirsiniz.

Özet Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Fantastik bir dünyaya çağrılarak, kahraman olarak görev yapması beklenen sıradan bir lise öğrencisi olan Makoto Misumi, Tanrıçanın gözüne çirkin görünmesi sebebiyle sürgün edilir. Vahşi doğada orklardan ejderhalara kadar her türlü yaratıkla karşılaşarak, olağanüstü büyü ve dövüş yeteneklerine kavuşur. Tanrılar ve insanlar tarafından terk edilen Misumi, gayretiyle bir sosyal reform hareketi başlatabilecek midir?

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap