Puan 7.05
Bookmark

Tsugumomo

Full bölüm izle Tsugumomo, indir Tsugumomo türkçe alt yazılı, Tsugumomo tr alt yazı, indir Tsugumomo tr alt yazı, Tsugumomo Tempest Fansub sitesinden izle.
Tsugumomo, つぐもも
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tsugumomo Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tsugumomo Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tsugumomo izleyebilirsiniz.

Özet Tsugumomo

Kazuya Kagami, annesinin ona verdiği kıymetli Sakura Obi (Kiraz Ağacı Bandı) olmadan hiçbir yere gitmez. Bir gün Kiriha adlı, kimono giyen güzel bir kız karşısına çıkar. Kiriha doğal olarak, Kazuya’nın odasında yaşamaya başlar. Ayrıca Kazuya’nın gözlüklü, atkuyruğu saçı olan ve işlerine burnunu sokan çocukluk arkadaşı Chisato da vardır. Kazuya’yla duş almak isteyen, büyük göğüslü bir rahibe ve güzel görünümlü büyücü karışımı olan aşırı korumacı ablasının adı da Kokuyoura’dır. Güzel ve ateşli kadınlar çevresinde toplanmaya başlarken Kazuya’nın mutlu, utangaç ve şaşkın hayatı başlar.

Tsugumomo İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tsugumomo İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap