Puan 7.89
Bookmark

Tonikaku Kawaii

Full bölüm izle Tonikaku Kawaii, indir Tonikaku Kawaii türkçe alt yazılı, Tonikaku Kawaii tr alt yazı, indir Tonikaku Kawaii tr alt yazı, Tonikaku Kawaii Tempest Fansub sitesinden izle.
TONIKAWA: Over The Moon For You, Generally Cute, Fly Me to the Moon, トニカクカワイイ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tonikaku Kawaii Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tonikaku Kawaii Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tonikaku Kawaii izleyebilirsiniz.

Özet Tonikaku Kawaii

Tuhaf ismiyle alay konusu olan Nasa Yuzaki, daha farklı hatırlanmak için çok çabalamaktadır. Neyse ki doğru yolda, üniversite giriş sınavlarında birinci sırada ve seçtiği liseye yerleşmeyi başardı. Ancak bir gece eve giderken sokakta karşılaştığı bir kız, hayatını kökten değiştirecektir. Kızın inanılmaz zarafetiyle büyülenen Nasa için ‘ilk görüşte aşk’ gerçek olur. Aşk sarhoşu Nasa, yolda hızla yaklaşan tehlikeyi fark edemez ve ölümün eşiğinden döner. Kızın müdahalesi sayesinde zar zor hayatta kalan Nasa, kızı elinden kaçırmak istemez ve tüm cesaretini toplayarak aşkını itiraf eder. Kız tek bir şartla kabul eder: evlilik! Memnuniyetle şartı kabul eden Nasa orada uyuyakalır, uyandığında ise kız kaybolmuştur. Yaraları iyileştikten sonra diğer tüm hırslarını bir kenara atıp, hayatını kalbini ele geçiren kızı bulmaya adar ama bir yıl geçmesine rağmen bulamaz. Ancak bir gece, beklenmedik bir ziyaretçi kapısını çalar, dünyasını sonsuza kadar değiştirecek müstakbel eşi karşısındadır.

Tonikaku Kawaii İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tonikaku Kawaii İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap