Puan 7.09
Bookmark

Tonari no Kyuuketsuki-san

Full bölüm izle Tonari no Kyuuketsuki-san, indir Tonari no Kyuuketsuki-san türkçe alt yazılı, Tonari no Kyuuketsuki-san tr alt yazı, indir Tonari no Kyuuketsuki-san tr alt yazı, Tonari no Kyuuketsuki-san Tempest Fansub sitesinden izle.
Ms. Vampire who lives in my neighborhood., となりの吸血鬼さん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tonari no Kyuuketsuki-san Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tonari no Kyuuketsuki-san Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tonari no Kyuuketsuki-san izleyebilirsiniz.

Özet Tonari no Kyuuketsuki-san

Garip bir olaydan dolayı karakterimiz Akari, Sophie Twilight adında bir vampir tarafından kurtarılır ve o olaydan sonra Akari, Sophie’ye ilgi duymaya başlar. Bu olaydan sonra Akari, Sophie’nin evine davetsiz bir şekilde gider ve bu ikili birlikte yaşamaya başlar. Vampir olmasına karşın, Sophie insanlara saldırmaz, ama internet üzerinden anime ürünleri ve kan gibi ürünler satın alır ve modern bir hayat sürer.

Tonari no Kyuuketsuki-san İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tonari no Kyuuketsuki-san İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap