Puan 7.48
Bookmark

Tonari no Kaibutsu-kun

Full bölüm izle Tonari no Kaibutsu-kun, indir Tonari no Kaibutsu-kun türkçe alt yazılı, Tonari no Kaibutsu-kun tr alt yazı, indir Tonari no Kaibutsu-kun tr alt yazı, Tonari no Kaibutsu-kun Tempest Fansub sitesinden izle.
My Little Monster, Tonari no Kaibutsukun, The Monster Next Door, My Neighbor Monster-kun, となりの怪物くん
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2012 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 13 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tonari no Kaibutsu-kun Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tonari no Kaibutsu-kun Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tonari no Kaibutsu-kun izleyebilirsiniz.

Özet Tonari no Kaibutsu-kun

Shizuku Mizutani, pek arkadaşı ve sosyal hayatı olmayan, sadece derslerini ve kariyerini düşünen, duygusuz yapıya sahip lise öğrencisi bir kızdır. Öğretmeninin isteğiyle bir gün kavga ettiği için kısa süreli uzaklaştırma cezası alan Yoshida Haru’ya ders notlarını götürür. Herkes tarafından korkunç biri olarak tanınan Yoshida, aslında arkadaş canlısı, çok zeki, fakat duygularını iyi ifade edemeyen biridir. Yoshida’nın çevresinde arkadaş gibi gözüken menfaatçi insanların olması, duygusuz biri olmasına rağmen Shizuku’yu rahatsız eder. Yoshida’nın da bu durumu fark etmesiyle artık çevresinde arkadaş olarak sadece Shizuku kalır. İkilinin bundan sonra arkadaşlıkları yavaş yavaş ilerleyecektir.

Tonari no Kaibutsu-kun İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tonari no Kaibutsu-kun İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap