Puan 7.39
Bookmark

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Full bölüm izle Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu, indir Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu türkçe alt yazılı, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu tr alt yazı, indir Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu tr alt yazı, Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu Tempest Fansub sitesinden izle.
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt, 天才王子の赤字国家再生術
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu izleyebilirsiniz.

Özet Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Dahi olmak kolay değil… Prens Wein krallığa ihanet etmeye hazır. Onu kim suçlayabilir ki? Acınası küçük krallığını yönetmek gibi imkansız bir görev üstlendi, zavallı adam bir kez olsun mola veremiyor! Ama ülkesini açık arttırmaya satacak kadar mükemmel bir fikir ile belki de bir kereliğine ve tamamen emekli olabilir. Veya en azından planı buydu… Onun hain planları felaket sonuçlara yol açana kadar—yani tesadüfi kazanılan zaferler ve halkının iyiliği!

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap