Puan 7.98
Bookmark

Tate no Yuusha no Nariagari

Full bölüm izle Tate no Yuusha no Nariagari, indir Tate no Yuusha no Nariagari türkçe alt yazılı, Tate no Yuusha no Nariagari tr alt yazı, indir Tate no Yuusha no Nariagari tr alt yazı, Tate no Yuusha no Nariagari Tempest Fansub sitesinden izle.
The Rising of the Shield Hero, 盾の勇者の成り上がり
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 25 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tate no Yuusha no Nariagari Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tate no Yuusha no Nariagari Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tate no Yuusha no Nariagari izleyebilirsiniz.

Özet Tate no Yuusha no Nariagari

Iwatani Naofumi, kahraman olmak için 3 kişi ile birlikte paralel bir dünyaya çağrılır ve bu çağrılan kahramanlar efsanevi ekipmanlarla donatıldılar. Kalkan Kahramanı olan Naofumi, ise deneyimsizliği ve yetersizliğinden dolayı en zayıf kahraman olarak görülür ve ihanete uğrar. Kendine ihanet edenlerden intikamını almaya ant içer. Böylece paralel dünyadaki kaderi başlar…

Tate no Yuusha no Nariagari İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tate no Yuusha no Nariagari İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap