Puan 6.37
Bookmark

Tantei wa Mou, Shindeiru.

Full bölüm izle Tantei wa Mou, Shindeiru., indir Tantei wa Mou, Shindeiru. türkçe alt yazılı, Tantei wa Mou, Shindeiru. tr alt yazı, indir Tantei wa Mou, Shindeiru. tr alt yazı, Tantei wa Mou, Shindeiru. Tempest Fansub sitesinden izle.
The Detective Is Already Dead, Tanmoshi, 探偵はもう、死んでいる。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 25 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Tantei wa Mou, Shindeiru. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Tantei wa Mou, Shindeiru. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Tantei wa Mou, Shindeiru. izleyebilirsiniz.

Özet Tantei wa Mou, Shindeiru.

Kimizuka Kimihiko adeta bir kriz mıknatısıdır. Suç mahallinde yakalanmaktan tutun da, uyuşturucu anlaşmalarına istemeden şahit olmasına kadar türlü türlü bela başından geçmiştir. Bu nedenle, oldukça sıradan geçen yolculuğunun aniden bir dedektife ihtiyaç duymasını gerektirecek acil durumlara girmesi hiç şaşırtıcı değildir. rnNe yazık ki, beladan kaçınma girişimi, Siesta kod adlı ve gümüş saçlı güzel bir kız tarafından engellenir. Siesta kendisini bir dedektif olarak tanıtır ve Kimizuka’ya hiç sormadan asistanı olarak bir davanın içine sürükler. Onun en çılgın hayallerinin bile ötesinde olan dava, dünya çapında bir maceraya dönüşür. Hayatlarını tehlikeye atan ikili, suç örgütlerini devirerek, felaketleri önleyerek binlerce kişinin hayatını kurtarır. Ancak destansı maceraları üç yıl sonra Siesta’nın zamansız ölümüyle sona erer. Tüm bu olayların ardından sıradan bir lise hayatı yaşamaya karar veren Kimizuka, kaderinden kaçamayacaktır. Siesta ile esrarengiz bir benzerliğe sahip bir kız çıkagelerek huzurlu günlerini tekrar kargaşaya sürükler.

Tantei wa Mou, Shindeiru. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Tantei wa Mou, Shindeiru. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap