Puan 7.15
Bookmark

Takt Op. Destiny

Full bölüm izle Takt Op. Destiny, indir Takt Op. Destiny türkçe alt yazılı, Takt Op. Destiny tr alt yazı, indir Takt Op. Destiny tr alt yazı, Takt Op. Destiny Tempest Fansub sitesinden izle.
Takt Op. Destiny, takt op.Destiny
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Takt Op. Destiny Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Takt Op. Destiny Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Takt Op. Destiny izleyebilirsiniz.

Özet Takt Op. Destiny

Bir gün, siyah bir meteoroid dünyaya düşer ve dünya tamamen değişir. Meteroid, D2 adında, kontrolden çıkan grotesk canavarlar yaratmıştır. D2’ler hızlıca bütün müzikleri yasaklarlar- müzik de onların üstesinden gelebilecek tek şeydir. Fakat, D2’lere karşı ayaklanan bazı insanlar da vardır. Onlar, “Müzikart” adındaki, müziğin gücüne sahip olan genç kadınlardır. Bu genç kadınlar, canavarları yenebilen “skorlara” sahiptirler. Ayrıca, bu kadınları yönetebilen insanlar da vardır: Kondüktör’ler.rnAnime, 2047 yılında, D2’ler tarafından haraplaştırılan Amerika’da geçiyor. Takt, bir Kondüktör, Unmei adındaki bir Müzikart ile eşleştirilmiştir. Takt, müziğin dünyaya geri dönmesini arzular ve Unmei, D2’leri yenmeyi amaçlar. Birlikte hedefleri, New York’a ulaşmaktır.

Takt Op. Destiny İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Takt Op. Destiny İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap