Puan 7.79
Bookmark

Taishou Otome Otogibanashi

Full bölüm izle Taishou Otome Otogibanashi, indir Taishou Otome Otogibanashi türkçe alt yazılı, Taishou Otome Otogibanashi tr alt yazı, indir Taishou Otome Otogibanashi tr alt yazı, Taishou Otome Otogibanashi Tempest Fansub sitesinden izle.
Taisho Otome Fairy Tale, Taishou Maiden Fairytale, 大正処女御伽話
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Taishou Otome Otogibanashi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Taishou Otome Otogibanashi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Taishou Otome Otogibanashi izleyebilirsiniz.

Özet Taishou Otome Otogibanashi

Tamahiko Shima, güçlü ve zengin Shima ailesinin en küçük oğludur. Çocukluğundan beri büyük bir servetle kutsanmış, çoğu zaman uzaktaki ailesinden sevgiden başka bir şey istemeyerek büyümüştür.rnrnBir kazada annesini kaybettikten ve baskın kolunu sakatladıktan sonra Tamahiko, derin bir umutsuzluğa düştü ve engeli yüzünden babası tarafından bir kenara atıldı. Ailesinin adını utandırmayacağı kırsal bir bölgede; izole bir şekilde yaşamaya mahkûm edildi, tek başına ölmeye razı oldu. Bir gün Yuzuki Tachibana adında genç bir kız, kapısının önünde belirip Tamahiko’nun babasının onu gelini olarak gönderdiğini iddia edene kadar…rnrnYuzuki, Tamahiko ile ilgilenirken Tamahiko’nun kasvetli hayatına bir bahar havası getirir ve gençliğinden kalma derin duygusal yaralarının yavaş yavaş iyileşmesini sağlar. Hem Tamahiko hem de Yuzuki, ilk aşklarının meyvelerini tadarken hayatları yavaş yavaş iç içe geçer.

Taishou Otome Otogibanashi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Taishou Otome Otogibanashi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap