Puan 8.24
Bookmark

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Full bölüm izle Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru, indir Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru türkçe alt yazılı, Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru tr alt yazı, indir Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru tr alt yazı, Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru Tempest Fansub sitesinden izle.
My Dress-Up Darling, Sono Kisekae Ningyou wa Koi wo Suru, KiseKoi, その着せ替え人形は恋をする
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru izleyebilirsiniz.

Özet Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Geleneksel Japon kuklalarına olan ilgisi yüzünden çocukluk arkadaşları tarafından dışlandıktan sonra içine kapanan kukla zanaatkarı Wakana Gojou, lise günlerini tek başına hobi odasında geçirmektedir. Wakana için Marin Kitagawa gibi etrafı bir sürü arkadaşla çevrili güzel kızlar uzaylıdan farklı değildir. Ama hiçbir çekincesi olmayan hayat dolu Marin, Wakana’nın okuldan sonra diktiği şeyleri görünce bu sessiz sınıf arkadaşını kendi hobisi olan Cosplay’a yönlendirmek ister. Wakana’nın kırık kalbi bu çekici uzaylıyı kaldırabilecek midir?

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap