Puan 5.95
Bookmark

Shuumatsu no Harem

Full bölüm izle Shuumatsu no Harem, indir Shuumatsu no Harem türkçe alt yazılı, Shuumatsu no Harem tr alt yazı, indir Shuumatsu no Harem tr alt yazı, Shuumatsu no Harem Tempest Fansub sitesinden izle.
World's End Harem, 終末のハーレム
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 11 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Shuumatsu no Harem Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Shuumatsu no Harem Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Shuumatsu no Harem izleyebilirsiniz.

Özet Shuumatsu no Harem

Erkek Öldüren Virüs, dünyadaki erkek nüfusunun yüzde 99.9’unu yok etmiş ölümcül bir hastalıktır. Mizuhara Reito, hayallerinin kızı Taçibana Erisa’yı geride bırakmıştır ve son beş yıldır dondurucuda uyumaktadır. Reito derin dondurucudan uyandığında kendisini seks delisi bir dünyada bulur ve bu dünya Reito’yu en değerli kaynak olarak görmektedir. Reito ve diğer dört damızlık erkeğe lüks olanaklar ve basit bir görev verilir: mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyaya nüfus sağlamak! Ancak Reito’nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan biricik aşkı Erisa’yı bulmaktır. Reito ayartılmaya karşı gelip biricik aşkını bulabilecek midir?

Shuumatsu no Harem İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Shuumatsu no Harem İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap