Puan 5.47
Bookmark

Shoumetsu Toshi

Full bölüm izle Shoumetsu Toshi, indir Shoumetsu Toshi türkçe alt yazılı, Shoumetsu Toshi tr alt yazı, indir Shoumetsu Toshi tr alt yazı, Shoumetsu Toshi Tempest Fansub sitesinden izle.
Afterlost, 消滅都市
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Shoumetsu Toshi Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Shoumetsu Toshi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Shoumetsu Toshi izleyebilirsiniz.

Özet Shoumetsu Toshi

Bir gün bir şehir aniden yok olur. Paralı ajan, yalnız kurt Takuya yok oluştan kurtulan son kişi Yuki’yle tanışır. İkisi Yuki’nin kaybolduğuna inanılan babasının bıraktığı mektubun izinde artık Kayıp olarak adlandırılan şehre doğru yola çıkarlar. Ancak önlerinde beklenmedik engeller vardır ve bu gerçek Yuki’yi şok eder. Geride kalanların, gizemli organizasyonların ve gizli komploların düşünceleri, Kayıp’ın gizemine yaklaşan Yuki ve Takuya’yı beklemektedir.

Shoumetsu Toshi İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Shoumetsu Toshi İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap