Puan 5.37
Bookmark

Shironeko Project: Zero Chronicle

Full bölüm izle Shironeko Project: Zero Chronicle, indir Shironeko Project: Zero Chronicle türkçe alt yazılı, Shironeko Project: Zero Chronicle tr alt yazı, indir Shironeko Project: Zero Chronicle tr alt yazı, Shironeko Project: Zero Chronicle Tempest Fansub sitesinden izle.
Shironeko Project ZERO CHRONICLE, White Cat Project, Rune Story, 白猫プロジェクトZERO CHRONICLE
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Shironeko Project: Zero Chronicle Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Shironeko Project: Zero Chronicle Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Shironeko Project: Zero Chronicle izleyebilirsiniz.

Özet Shironeko Project: Zero Chronicle

Çok sayıda adadan oluşan bir dünyada, Astora Adası’ndan genç bir kahraman maceracı Kyle ile karşılaşır ve onu adada bir keşif gezisinde takip eder. Iris ve konuşan beyaz bir kedi adında gizemli bir kızla tanışırlar ve birlikte uçan bir ada buldukları ada kalıntılarına giderler. Kyle orada karanlık tarafından tüketilir ve kalan grup Kyle’ın sözlerini takip ederek yedi “Büyük Rünü” bulmak için uçan adada dünyanın uçlarına seyahat etmeye karar verir.

Shironeko Project: Zero Chronicle İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Shironeko Project: Zero Chronicle İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap