Puan 6.22
Bookmark

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Full bölüm izle Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei, indir Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei türkçe alt yazılı, Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei tr alt yazı, indir Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei tr alt yazı, Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Tempest Fansub sitesinden izle.
The Fruit of Evolution: Before I Knew It, My Life Had It Made, The Evolution Fruit: Conquering Life Unknowingly, 進化の実~知らないうちに勝ち組人生~
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei izleyebilirsiniz.

Özet Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Bir gün, kendisine Tanrı diyen biri, başka bir dünyaya aktarılmak üzere hazır olunmasını duyurur. Seiichi’nin de içinde bulunduğu tüm okul, seviyeler, istatistikler ve yetenekler içeren bir fantezi dünyasına gönderilir. Ama, Tanrı’nın onları çağırmak için düzenlediği hazırlık henüz bitmemişti. Sınıftakiler bu aktarmayı beklerken gruplar oluştursa da Seiichi yalnız kalmıştır ve bu yüzden farklı bir bölgeye çağrılır. Aktarıldıktan sonra, Seiichi’nin bu bölgede karşılaştığı şey “Evrim Meyvesi” olmuştur…

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap