Puan 7.16
Bookmark

Sentouin, Hakenshimasu!

Full bölüm izle Sentouin, Hakenshimasu!, indir Sentouin, Hakenshimasu! türkçe alt yazılı, Sentouin, Hakenshimasu! tr alt yazı, indir Sentouin, Hakenshimasu! tr alt yazı, Sentouin, Hakenshimasu! Tempest Fansub sitesinden izle.
Combatants Will Be Dispatched!, 戦闘員、派遣します!
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Sentouin, Hakenshimasu! Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Sentouin, Hakenshimasu! Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Sentouin, Hakenshimasu! izleyebilirsiniz.

Özet Sentouin, Hakenshimasu!

Kılıç dövüşüne daima bir silah getirin! Dünya hakimiyeti neredeyse ellerinde olan ve kötü bir yeraltı suç örgütüne dönüşen devasa Kisaragi Şirketinin Yüce Liderleri yıldızlararası fetih için ellerindekileri denemeye karar verirler. Hızlı bir zar atışı, baş ajanları Combat Agent Six’i yabancı bir gezegeni keşfetmeye aday gösterir ve oraya vardığında yaptığı ilk şey ise kutsal bir ritüel için olan kutsal bir büyülü sözü kendisi için en utanç verici şeye çevirmektir. Ya da öyle düşünülebilir.rnrnAncak Kisaragi ajanları için bu kötü faaliyetler her zaman olduğu gibidir, bu yüzden Six terfi ve zam istiyorsa, bundan çok daha fazla çalışması gerekecek! Başlangıç olarak gezegende bulunan ve kendilerine “Şeytan Lordu’nun Ordusu” ya da her neyse diyen bir diğer kötü adamlar grubu hakkında bir şeyler yapması gerekecektir. Sonuçta, bu dünyanın iki kötü organizasyona ihtiyacı yok!

Sentouin, Hakenshimasu! İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Sentouin, Hakenshimasu! İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap