Puan 7.04
Bookmark

Sekirei

Full bölüm izle Sekirei, indir Sekirei türkçe alt yazılı, Sekirei tr alt yazı, indir Sekirei tr alt yazı, Sekirei Tempest Fansub sitesinden izle.
Sekirei, Wagtail, セキレイ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2008 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Sekirei Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Sekirei Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Sekirei izleyebilirsiniz.

Özet Sekirei

Hayatta sürekli başarısız olan Sahashi Minato; iki kere üniversiteye girmeyi başaramamış, kadınlarla şansı asla yaver gitmemiş, işsiz bir gençtir.
Aslında Minato son derece zekidir ancak baskı altında kalınca başarısız olmaktadır. Günün birinde Minato, Musubi adlı bir kızla karşılaşır. Saldırı altında olan Musubi kaçarken Minato’yu da yanında sürükler ve bir süre sonra Minato’nun aslında bir Ashikabi olduğu ortaya çıkar.
Ashikabi’ler, 108 güçlü varlığa savaşta yardım edebilecek genetik özelliğe sahip gizemli ustalardır ve eşlerine Sekirei denmektedir.
Şirin kızlardan yapılı kadınlara ve yakışıklı oğlanlara kadar çeşitli Sekirei’ler mevcuttur fakat Sekirei dövüşleri çok tehlikeli, hatta kimi zaman da ölümcüldür
Savaş alanına dönen Tokyo’da Sekirei’ler eşleri Ashikabi’eri ararken Minato, Musubi’nin eşi olur ancak bir süre sonra bir Ashikabi’nin birden fazla eşi olabileceğini öğrendiğinde işi gittikçe zorlaşmaya başlar.

Sekirei İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Sekirei İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap