Puan 7.36
Bookmark

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Full bölüm izle Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru, indir Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru türkçe alt yazılı, Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru tr alt yazı, indir Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru tr alt yazı, Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Tempest Fansub sitesinden izle.
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat, The world's best assassin, To reincarnate in a different world aristocrat, Ansatsu Kizoku, 世界最高の暗殺者、異世界貴族に転生する
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru izleyebilirsiniz.

Özet Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Dünyanın en başarılı suikastçısı emekliliğinden hemen önce ölünce kendini bir tanrıçanın karşısında bulur. Tanrıçanın dünyası felakete doğru gitmektedir ve bir suikastçının özel becerilerine ihtiyacı vardır. Böylece bu suikastçı, güçlü yeni yetenekler ve onlarca yıllık ölümcül bilgiyle donanmış bir şekilde ikinci hayatına Tuatha Dé suikastçı aristokrat hanesinin genç oğlu Lugh olarak başlar. Görevi: bu dünyadaki en güçlü kişiyi, kahramanı bulmak ve ortadan kaldırmak!

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap