Puan 8.60
Bookmark

Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai

Full bölüm izle Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai, indir Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai türkçe alt yazılı, Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai tr alt yazı, indir Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai tr alt yazı, Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai Tempest Fansub sitesinden izle.
Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl, 青春ブタ野郎はゆめみる少女の夢を見ない
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 1 saat 30 dakika Platform: Film Bölümler: 1 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai izleyebilirsiniz.

Özet Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai

Göğün parlayıp denizin ışıldadığı Fujisawa’da, Sakuta Azusagawan lisedeki ikinci yılındadır. Kız arkadaşı ve senpaisi olan Mai Sakurajiman ile geçirdiği mutluluk dolu günler, ilk aşkı Shouko Makinohara’nın ortaya çıkmasıyla bölünür. Bilinmeyen sebeplerden dolayı iki Shouko ile karşılaşır: biri ortaokula gitmektedir, diğeriyse çoktan yetişkin olmuştur. Sakuta’nın kendini çaresizce iki Shouko ile yaşarken bulmasıyla, yetişkin Shouko onu parmağında oynatmaya başlar ve Mai Sakurajima ile ilişkileri büyük bir yarık açar.Tüm bunların ortasında, ortaokullu Shouko’nun ciddi bir hastalıkla boğuştuğunu öğrenir ve göğsündeki yara ağrımaya başlar.

Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap