Puan 7.06
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Seirei Gensouki

Full bölüm izle Seirei Gensouki, indir Seirei Gensouki türkçe alt yazılı, Seirei Gensouki tr alt yazı, indir Seirei Gensouki tr alt yazı, Seirei Gensouki Tempest Fansub sitesinden izle.
Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, Spirit Chronicles, 精霊幻想記
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Seirei Gensouki Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Seirei Gensouki Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Seirei Gensouki izleyebilirsiniz.

Özet Seirei Gensouki

Amakawa Haruto, beş yıl önce kaybolan çocukluk arkadaşıyla tekrar bir araya gelmeden ölen genç bir adamdır. Rio, beş yaşındayken gözünün önünde öldürülen annesinin intikamını almak isteyen kenar mahallelerde yaşayan bir çocuktur.rnrnİki farklı dünya. Tamamen farklı geçmişlere ve değerlere sahip iki insan. Nedense ölmesi gereken Haruto’nun anıları ve kişiliği, Rio’nun vücudunda yeniden canlanır. İkisinin hafızaları ve kişilikleri birbirine karışırken kafası karışırken, Rio bu yeni dünyada yaşamaya karar verir.rnrnHaruto’nun anılarıyla birlikte Rio, bilinmeyen bir “özel gücü” uyandırır ve bunu iyi kullanırsa daha iyi bir hayat yaşayabileceği anlaşılıyor. Ancak bundan önce Rio, içinde yaşadığı Bertram Krallığı’nın bir prensesine ait olduğu ortaya çıkan bir adam kaçırma olayıyla karşılaşır.rnrnPrensesi kurtardıktan sonra Rio’ya zengin ve güçlüler için bir okul olan Kraliyet Akademisi’nde burs verilir. Bir soylular okulunda fakir bir yetim olmak, son derece iğrenç bir yer haline gelir.

Seirei Gensouki İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Seirei Gensouki İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap