Puan 7.36
Bookmark

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita.

Full bölüm izle Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita., indir Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. türkçe alt yazılı, Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. tr alt yazı, indir Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. tr alt yazı, Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Tempest Fansub sitesinden izle.
Science Fell in Love, So I Tried to Prove It, RikeKoi, 理系が恋に落ちたので証明してみた。
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. izleyebilirsiniz.

Özet Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita.

Yukimura Shinya ve Himuro Ayame, birbirlerine aşık olan ve aşkın formülünün bilimsel teorilerle çözülüp çözülemeyeceğini araştıran iki bilim insanıdır. Bu mükemmel fırsatla, birbirlerine ifade ettikleri duyguların formülünü çözebilecekler mi?

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap