Puan 5.13
Bookmark

Rail Romanesque

Full bölüm izle Rail Romanesque, indir Rail Romanesque türkçe alt yazılı, Rail Romanesque tr alt yazı, indir Rail Romanesque tr alt yazı, Rail Romanesque Tempest Fansub sitesinden izle.
Maitetsu, レヱル・ロマネスク
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 3 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Rail Romanesque Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Rail Romanesque Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Rail Romanesque izleyebilirsiniz.

Özet Rail Romanesque

Japonya’nın kurgusal bir versiyonu olan ve uzun süredir demiryolu seyahatinin en önemli ulaşım şekli olarak hizmet ettiği Hinomota’da geçer. Her bir lokomotif, tren operatörüne yardım eden ve Raillord adı verilen insansı bir kontrol modülü ile eşleştirildi. Ancak, daha güvenli ve rahat bir ulaşım yolu olan hava araçlarının artan popülaritesi nedeni ile çoğu demiryolu hattı kullanıma kapatılmıştı. Böylelikle beraberindeki demiryolları da derin bir uykuya daldı. Soutetsu, bir tren kazasında tüm ailesini kaybetmesi üzerine, Ohitoyo şehrinde bir Shochu bira fabrikası işleten Migita ailesi tarafından evlat edinildi. Daha sonra, yakında bir hava taşıtı fabrikası kurulma talebinin kabul edilmesi durumunda ortaya çıkabilecek potansiyel su kirliliğini engellemek için memleketine döndü. Yanlışlıkla Raillord Hachiroku’yu uyandırması nedeni ile onun sahibi oldu. Farklı amaçlarına ulaşmak uğruna olsa da, Soutetsu’nun üvey kız kardeşi Hibiki, kasabanın belediye başkanı, demiryolu şefi, Paulette ve diğerlerinin yardımı ile Hachiroku’nun kayıp lokomotifini bulmak için yola koyuldular.

Rail Romanesque İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Rail Romanesque İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap