Puan 7.47
Bookmark

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

Full bölüm izle Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…, indir Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… türkçe alt yazılı, Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… tr alt yazı, indir Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… tr alt yazı, Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… Tempest Fansub sitesinden izle.
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!, Hamefura, I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess With Only Destruction Flags…, Destruction Flag Otome, 乙女ゲームの破滅フラグしかない悪役令嬢に転生してしまった…
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Yükleyen: Cudako Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… izleyebilirsiniz.

Özet Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

Bir dükün tek kızı olan sekiz yaşındaki Katarina Claes, hayatını barışçıl ve sorunsuz bir şekilde yaşamaktayken, kafasını bir kayaya çarpar ve hafızasını kaybeder. Hayatını kaybetmeden bir önceki gece de en sevdiği oyun olan Fortune Lover oynamıştır. Bulunduğu dünyanın bir yerlerden tanıdık geldiğini düşünen Katarina, aslında bu dünyanın en sevdiği oyun olan Fortune Lover olduğunu anlar. Fortune Lover dünyasında kötü kadın karakter olarak reenkarne olmuştur. Katarina oyunu kötü durumlardan kaçınarak bitirmeye çalışmaya karar verir çünkü oyunun kötü karakteri genelde ya ölmekte ya da sürgüne gönderilmektedir. Ama bir kötünün iyi bir sona ulaşması acaba mümkün müdür?

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap