Puan 6.07
Bookmark

Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy

Full bölüm izle Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy, indir Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy türkçe alt yazılı, Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy tr alt yazı, indir Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy tr alt yazı, Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy Tempest Fansub sitesinden izle.
Osamake: Romcom Where The Childhood Friend Won't Lose, The Romcom Where The Childhood Friend Won't Lose!, Osamake, 幼なじみが絶対に負けないラブコメ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy izleyebilirsiniz.

Özet Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy

Görünüşe göre çocukluk arkadaşım olan Shida Kuroha bana karşı bir şeyler hissediyor. Yan dairede oturuyor, üstüne minnoş ve tatlı.Dışa dönük kişiliğiyle kendisi tam bir sempatik bir abla tiplemesi. Bu da onun en iyi yanlarından biri.rnrn…Ama ben zaten okulumuzun güzel idolü ve ödüllü yazar Kachi Shirokusa’ya aşığım! Mantıklı düşünecek olursak onunla bir şansım yok, ama eve dönerken benle sohbet ediyor, hem de gülümseyerek! Belki de bi’ şansım vardır, de’ mi?rnrnYa da öyle düşünmüştüm, ama sonra Shirokusa’nın sevgilisi olduğunu duymamla beraber hayatım bir darbe daha aldı.Ölmek istiyorum. Neden ben değilim?! Shirokusa ilk aşkım olmasına rağmen … Ben, umutsuzluk ve depresyonda boğuluyorken, Kuroha fısıldadı.rn-Senin için bu kadar güçse, intikam almaya ne dersin? Hem de en iyisinden~

Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap