Puan 7.32
Bookmark

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Full bölüm izle Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo, indir Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo türkçe alt yazılı, Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo tr alt yazı, indir Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo tr alt yazı, Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Tempest Fansub sitesinden izle.
ORESUKI Are you the only one who loves me?, 俺を好きなのはお前だけかよ
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 23 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Kuroyukihime Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo izleyebilirsiniz.

Özet Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Kisaragi Amatsuyu, üst sınıf güzellik Cosmos ve çocukluk arkadaşı Himawari tarafından yalnız olarak dışarı davet edilir. İtiraflarını duymayı bekleyen Amatsuyu, zafer kazanmışcasına sırayla görüşmeye gider. Ancak her ikisi de Amatsuyu’nun arkadaşından hoşlandıklarını söyler. Amatsuyu yalnız bir savaş verirken, gözlüklü ve kasvetli bir kız da aslında onunla ilgileniyordur. Her fırsatta iğneleyen ve sıkıntılarından zevk alan bu kızdan nefret ediyordur. Fakat görünüşe göre ondan hoşlanan tek kişi de bu kasvetli kızdır.

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap