Puan 6.30
Bookmark

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon

Full bölüm izle Ore dake Haireru Kakushi Dungeon, indir Ore dake Haireru Kakushi Dungeon türkçe alt yazılı, Ore dake Haireru Kakushi Dungeon tr alt yazı, indir Ore dake Haireru Kakushi Dungeon tr alt yazı, Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Tempest Fansub sitesinden izle.
The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Special training in the Secret Dungeon, 俺だけ入れる隠しダンジョン
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 24 Dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest Fansub Yükleyen: Mae Eklendiği Tarih: Güncellendiği Tarih:
Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Tempest Fansub sitesinden Türkçe alt yazılı izle. Ayrıca ücretsiz Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Tempest Fansub sitesinden Ore dake Haireru Kakushi Dungeon izleyebilirsiniz.

Özet Ore dake Haireru Kakushi Dungeon

Noir, küçük bir soylunun oğlu ve adına dair bir iş teklifi dışında çok az şeye sahip—ki bu daha ilk gününe bile başlayamadan iptal oldu. Yine de nadir görülen bir özelliğe sahip: Yeteneği kullanmak ona korkunç baş ağrısı verse de, büyük bir bilgeye danışabiliyor! Geleceğinin ne getireceğini bilmemekle birlikte, nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda bir iki tavsiye almak için bilgeye danışır. Bilge ise Noir’i içi nadir canavarlar ve büyülü eşyalarla dolup taşan gizli bir zindan’a yönlendirir. Kaderini değiştirecek kadar güçlü olana dek, Noir burada antrenman yapacak, deneyim ve zenginlik kazanacak.

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon İndir

Bölümler

1080p Gdrive

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon İzle

Bölüm
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi

Yorum Yap